Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megromlott a kommunikác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megromlott a kommunikáció idő közben. Van még esély ezt visszafordítani?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk is bár döcögősen indult, de túl tudtunk rajta lenni idővel. Azóta persze voltak kisebb összezörrenések, de ami az utóbbi hónapokban folyik, az már valami agyrém és nem tudom mit csinálok rosszul.

Tehát pl 5 beszélgetésből 3 olyan, mintha valami megszállná vagy nem is tudom hogy fogalmazzam. Pitiáner dolgokon kepes fent akadni. Elkezdek bármit mondani félbeszakít, mert ő úgy is tudja mire gondolok és hogy mit akarok kihozni belőle. Belém folytja a szót, felhergeli magát és mondja tovább a dolgokat ahogyan azt ő kitalálja.

Amikor tudom leállítom, hogy hé, várj már be se fejeztem! Elmondom a végét a dolognak és jé... De sajnos erre ritkán van példa.

A mai nap csak azt kérdeztem meg hogy megy-e át az öccse, erre világraszóló botrány lett abból is. Azt mondja olyan vagy mint az anyám, hát köszönöm ezt a bókot.

Ma este már elsírtam magam hogy mi a franc van mit csinálok rosszul hogy ilyen? Szerinte mindent beképzelek ja és ezt az okot faragtam hogy szakíthassak (???). Tök mindegy mit mondok az ugy sem ugy van, sőt én nem veszem őt figyelembe. Teljesen más világban él.


Most már ott tartok hogy szólni nem merek ha bármi kérdésem vagy bajom lenne de ez így nagyon nem normális. Ő 5 perc múlva olyan mintha semmi se történt volna, engem meg megöl a gyomorideg azóta is... Es akkor elvája hogy én kerjek bocsánatot vagy keressem, ő addig csenddel bűntet...


2022. aug. 30. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ez a vég kezdete, hacsak nem volt mindig ilyen, csak a kezdeti rosszat takargattátok némi csillámmal. Akkor viszont az a pont, amikor belátni kell, hogy sosem illettetek össze. Te csak akkor felelsz meg, ha kedves, aranyos vagy, egy egyszerű kérdést sem teszel fel, viszont kéznél vagy.
2022. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy ezt vissza lehessen fordítani, ahhoz kettő fél kellene, akik mind a ketten szeretnék, és nyitottak a kommunikáció feljavítására. Leírásod alapján, ő nem az.
2022. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Mondanám, hogy menjetek családsegítőhöz, csak lehet, hogy nem fogadnak.
2022. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon gáz.

Valaki rohadtul utálja a másikat és teher neki. Nem tudom hogy ebbe a történetbe ki a lány, ki a fiú, de menthetetlen ez az egész.

Akinek teher az ha hozzászólok, kötekedik a mondandómmal, az az ember tuti nem szeret engem.

2022. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, és akinek kb egy amőbának kellene lennie ahhoz, hogy ezek ne történjenek meg.

Nagyon ritkán lehet megbeszélni vele valamit, és nem értem miért kell ezeket a köröket lefutni 2 naponta. Próbáltam menteni ezt a kapcsolatot, de mostanra már semmi kedvem hozzá, amit meg is jegyez hogy tuti bajom van, mert hogy szűkszavú vagyok.

Úgy érzem hogy már teljesen felborult az elmém.

2022. aug. 31. 04:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már nem lesz normális kapcsolat, legjobb esetben csak kevésbé lesz s2ar.
2022. aug. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy barom, de ezt tudod te is. Kétlem hogy ez megromlott volna, nem lesz ilyen az ember a semmiből. Ez egy személyiségtípus, nem pedig valami új viselkedés vagy változás.


Gondolom tűrted míg nem kezdted azt érezni hogy ez nem ideiglenes, ekkor jött a pár hónapja tartó észrevétel. Nem kiscsillag, ez már a legelejétől ott volt.

2022. aug. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen húzod. Szakíts és örülj hogy nem kell többet beszélni vele.


Legközelebb pedig lépj előbb, valószínűleg már akkor észrevettél hasonlót amikor összejöttetek.

2022. aug. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, de őszintén, komolyan kérdezem, mert TÉNYLEG nem értem…

Aminek már az ELEJE döcögős, annak mi az anyamert kell folytatás ????

2022. aug. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!