Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre bemutattam a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre bemutattam a barátomat édesanyámnak (1 éve vagyunk együtt). Állandóan kritizálja. Mit tegyek? Bemutattam hétvégén, én nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés
Bemutattam hétvégén, én nagyon szeretem őt. Anyu egyedül van, nem szívesen veszi a vendégeket. A párom "nagy" hibái szerinte: jó napottal köszön (egy férfi ne köszönjön így), és nyilvánosan ölelget engem. Azóta állandóan ezzel nyúz, hogy nem való nekem ez a srác. Kivagyok. Egyetemista vagyok, nem nagyon vagyok otthon, de ez nem mehet így.
2010. okt. 6. 13:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

2 "racionális" indok:

- jó napot

- szakáll


És ez komoly, ezt tudta felhozni, a többi félrebeszélés. Túl fiatalok vagyunk pl (én 20, ő 22)

2010. okt. 6. 13:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Mégis akkora tuskó hogy Jónapottal lép be a szülői házba.Mégse lehet akkora superman ahogy te állítod.Elfogult vagy,ami érthető is,de mások nem azok.
2010. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"De ha egy férfi jó napottal köszön egy nőnek azzal mi a gond? nem értem"


Mert anyukád tudja, hogy nőknek "kezést csókolom"-mal köszönünk, minden más bunkóságnak számít. Ezt ma már nam nagyon tudják az emberek (sőt, anyukádnak szinte örülnie kéne, hogy egyáltalán köszönnek neki), meg úgy az illem is megy ki a divatból, mint valami fölösleges, profitot nem hozó csökevény. Mellesleg idősebbeknek nem köszönünk "jó napot"-tal, hanem kimondjuk teljesen, hogy "jó napot kívánok". Ezt ma már nem sokan értik.


Nem mondom, hogy anyukádnak igaza van, vagy hogy nincs, de ez a baja a köszönéssel.


28/F

2010. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"2 "racionális" indok:

- jó napot

- szakáll"


Szerintem ilyen helyzetre nem sok okosságot vagy hasznosat lehet mondani. Picit alkalmazkodni, amikor otthon vagytok. Amikor meg nem, akkor úgyis tiétek a világ.

2010. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A köszönés helytálló szerintem. Nekem is úgy tanították annak idején, hogy nőnek csókolom vagy kezitcsókolom, férfinek pedig jónapot. Csak ezeket ma már nem nagyon tanítják meg a feltörekvő ifjúságnak.

A többi "indok" viszont mellébeszélés. De egyébként a köszönés se lehet ilyen szinten nyomós ok, attól függetlenül, hogy van igazsága.

27/F

2010. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!