Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő között barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnátok ha a párotok, azok után hogy egyezett a véleményetek a férfi női barátság dolgában, hirtelen egy veszekedés kellős közepén felkeresné egy régi "barátját"? Pár hónapig beszéltek csak előttem, de ennek már két éve hogy vége, és történetesen ez a barát fel akarta szedni a páromat. Eddig ugyanaz volt a véleményünk ebben a témában, és nem hittünk ebben. Aztán a napokban ez kiderült, és teljesen az ellenkezőjét mondja mint eddig. Én megkértem hogy ne csinálja ezt, mert nekem ez nem fér bele, mert nem egy ilyet végignéztem már, és az adott barát egy idő után teljesen szétszedte a kapcsolatot. Saját tapasztalat is ezt mondatja velem, mert az előző kapcsolatom is emiatt ment tönkre. "Jaj ő csak egy barát" aztán megcsalt. Fordítva én ezt nem tenném meg vele, mert tudom hogy nekem is mennyire szarul esne, de ő simán megcsinálta, mert régen ismerte és sokat gondolt rá. Mikor megkérdeztem hogy hiányzott e neki, azt mondta hogy nem, csak bűntudata volt amiatt ahogy elváltak. Egy este alatt többet beszéltek mint velem az elmúlt hetekben napok alatt, és rögtön kiteregette neki hogy min veszekszünk. És bármilyen meglepő, a kedves (mellesleg egyedülálló) barát is elkezdte mondani hogy mekkora szar vagyok, hogy ugyanolyan vagyok mint az exe, hogy mennyire lekorlátozom a párom. Azt mondja nagyon rosszul esik neki hogy ennyire nem bízom benne, pedig erről szó sincs. Vannak férfi ismerősei régebbről, még a gimiből is, de azok miatt soha nem szóltam egy rossz szót sem, mert tudom milyen volt a viszonyuk. Időnként ők is végigbeszélgetnek akár egész napokat, de ott tudom hogy nem kell aggódnom. Én ebben az egy fazonban nem bízom, és úgy csinál mintha benne nem bíznék már, és hiába kérem hogy ne csinálja, nem foglalkozik vele, mert ő ezt akarja. Én látom rosszul a dolgot, és tényleg lekorlátozom a páromat, vagy jogos a félelmem szerintetek?

2023. márc. 9. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

En ma talalkoztam ujra egy regi baratommal. En megdicsertem a not ,akivel jar es biztattam,h jo a kapcsolatuk,ne varjon tobbet.


Nem is ertem igazabol,miert pont ma akart osszefutni.

2023. márc. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Az esetek többségében nincs.

A férfi, ha a nő jól néz ki, le akar vele titokban feküdni.

2023. márc. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

"... nem egy ilyet végignéztem már, és az adott barát egy idő után teljesen szétszedte a kapcsolatot." - Csak azt lehet szétzilálni, ahol problémák vannak, egy erős, szerelmen, tiszteleten alapuló kapcsolatot nem teheti tönkre a harmadik, de még a huszadik személy sem!!! Ezt jó lenne ha tudomásul vennéd.


"Egy este alatt többet beszéltek mint velem az elmúlt hetekben napok alatt, és rögtön kiteregette neki hogy min veszekszünk." - Igen, elmondta neki, mert veled nem lehet beszélni, nem hallgatod végig, figyelembe se veszed az ő szempontjából, hogy neki mi nem tetszik, mi hiányzik. Pluszban benne megbízik, mert nem akarja korlátozni, kalitkába zárni. Barátként tekint rá, ha többet szeretne tőle nem nyafogna, panaszkodna hanem kefélne vagy elhagyna érte!!!


Te látod rosszul nem is kicsit és az lesz a vége t, hogy otthagy, vagy hűtlen lesz, te fogod odavezetni, odakergetni, mert nem bízol benne és csak veszekedsz vele ahelyett, hogy a kapcsolatot tennéd helyre! Jó nagy hülye vagy. Ez a tuti-fruti tény...

2023. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ritka de talán van férfi és nő között barátság?
2023. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!