Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csendes nőként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes nőként miért nem tisztelnek a férfiak egy idő után? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Már nem az első kapcsolatomban tapasztalom ezt.

Én egy nagyon érzékeny, kedves és csendes nő vagyok, ilyen a jellemem. Nem hangoskodok, kissé introvertált vagyok, nagy társaságban nem érzem jól magam, de kb 4-es baráti körben jól elvagyok. Ha megszeretek valakit, ő lesz az első számomra, mindenben számíthat rám és támogatom, gondoskodom róla, jókat főzök, ha beteg veszek neki gyógyszert vagy amiket szeret. Persze megpróbálok nem szolga lenni, ha pl vállalom a főzést, akkor ő mosogasson, együtt takaritsunk. Szeretek csak otthon lenni, olvasni, állatkáimmal lenni, de kirándulni is. Emberek között nagYon hamar lemerülök, ilyenkor kérem a párom hogy távozzunk vagy lelépek egyedül ha tudok. Rosszul tudnak esni az apró dolgok, csúnya viccelődések és elég hamar sírok, ha úgy érzem megbántottak. Megijedek a hirtelen hangos zajoktól( gyerekkoromban sokat kiabált rám anyám és bennem van egy ilyen)

Nehezen hozok döntéseket, szeretem kikérni a pàrom véleményét, ha ő szervez programot, ő irànyít, szeretem érezni a férfias biztonságot mellette.

Úgy érzékelem, hogy néha ezek miatt lenéz, persze ha felhozom akkor tagadja. Sokszor mond olyat ràm, hogy félénk nyúl vagyok, remegő virágszál, kis gyámoltalan.

Pedig amúgy egyedül is tök jól elvagyok, ügyeket intézek, szeretek vezetni, egyedül is beülök moziba, étterembe, szakmákat tanulok, vállalkozást nyitok. Valamiért vele meg elengedem magam…

Egyébként az elején folyton hangoztatta, hogy végre egy rendes làny, amilyet keresett… aki nem harsány felvágós, hogy mennyire szereti a személyem… most meg mintha zavarná és nem tudom mire vélni. 6 éve vagyunk együtt és esküvőt tervezünk.

Mit gondoltok ? Az ilyen nőket mindig megunják? 26n


2023. márc. 10. 07:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
"Ha olyat akarsz, aki nem fog megunni, az kategóriákkal a szinted alatt kell, hogy legyen." - nem feltetlenül, az sem biztositek semmire, hogy majd megbecsüli ha nincsenek egy szinten, lehet frusztralt a masik es azert fogja piszkalni, kontrollalni, bantani. Az unalom ellen nincs orvosság. Miert, a nők is ugyanúgy megunjak a ferfit, főleg ha nem egy erdekes eredeti szemelyiseg. Egyebkent egy allandoan beszelő pörgő ember is ugyanúgy fárasztó, aki mindig magának követeli a figyelmet, szóval egy akkor egy introvertált meg hosszútavon nem merít le annyira.
2023. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!