Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 31 éves szűz férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves szűz férfivel milyen párkapcsolatot lehetne kialakítani? Hogyan viszonyul a lányhoz, milyen lehet az első szex? Jobban tisztelné a lányt (bnőjét), mint más férfiak akiknek több partnerük volt? 22L

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki nagyon szimpatikus és, akiről megtudtam, hogy valószínűleg szűz. Nagyon rendesnek tűnik, mikor beszélgetünk, szokott flörtölni, ha nem veszem figyelemben, akkor mondja a nevem, mikor megkérdeztem, hogy igen? Azt mondja, hogy semmi, csak gyakorolta a nevem.


Az egyik legjobb barátja mondta nekem, hogy szerinte még szűz (párszor randiztam a barátjával)



2020. ápr. 29. 19:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Ki kell próbáld hogy megtudd.

Nem látunk bele senki fejébe, szerintem megérne egy próbát!

2020. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Valakinek valami tapasztalata van ilyen téren?
2020. ápr. 29. 19:41
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
mi a kersztneve? Csak nem Á-val kezdődik?
2020. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

"Csak gyakorlom a neved" fú de gagyi.

31éves koráig nem kellett senkinek...

Na de nem bántom őt!Lányokról tudok nyilatkozni,kíváncsiak lesznek (tisztelet a kivételnek) mással milyen az ágyban!

2020. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem próbálkozik + introvertált.
2020. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem, az ilyeneknek akkor lesz nagy pofájuk, mikor végre szexeltek, és majd jön a “még ki akarom élni magam” duma.
2020. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Soha. Mi az, hogy csak gyakorolta a neved? Jesszus...12 éves szinten van. Egy igazi balféket vennél a nyakadba nyűgnek?
2020. ápr. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kérdező már eldöntötte magában, hogy tetszik neki a srác. Nem értem miért kell leírnotok a gyereket. Ez a döglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is effektus? Mert neked rossz volt, még nem biztos, hogy ebben az esetben is az lesz. Gondolom ronda vagy, mint a bűn ezért koccolt a barátod. Inkább megmaradt szingliként. xD

Szóval kérdező! A puding próbája az evés!

2020. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, srác meg gyerek?? 31 évesen vagy legyen férfi, vagy nincs mit keressen egy nő mellett.
2020. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
attól, mert nincs barátnője, attól még férfi gondolom. Az, hogy te mit gondolsz róla az a te dolgod. Nem is ismered. Látatlanban nagyon merészen ítéled el a srácot. 4 sort írt csak a kérdező. Én pl milyen ember vagyok? Mesélj!
2020. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!