Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ráírt az exére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ráírt az exére, hogyan reagálnátok az alábbi helyzetre?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kutakodni a párom telefonjában, de ma lemerült az enyém, ezért megkértem, hogy had írjak az ő messengeréről. Amikor befejeztem kicsit lelapoztam az üzenetlistájában, és ott volt az exe neve, hogy egy hete beszéltek. Nagyon meglepett, mert úgy tudtam, hogy egyáltalán nincsenek jóban, eleve rosszban váltak el másfél éve persze nyílván azóta csillapodtak a kedélyek. Megnéztem és a párom írt rá késő este, hogy örül, hogy összetalálkoztak edzésen (csoportos edzésre jár) és reméli megy legközelebb is, mire írta az exe, hogy fog, erre a párom írta, hogy várja, hogy ott legyen. Ennyi volt az egész.


Alapból udvarias a párom, szóval ezt, hogy “várja”, lehet hogy csak azért írta, hogy ne legyen bunkó az exével, mert elég hisztis nő és nem bírja, ha valaki nem foglalkozik vele.


A kapcsolatunkat pedig jónak érzem, emiatt annyira nem aggódnék, csak zavar, hogy nem is mondta, hogy beszéltek



2023. márc. 10. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Reméli hogy megy legközelebb és várja hogy ott legyen. Tehát 2x is írta neki, hogy amúgy szeretne még találkozni vele. Nálunk pasiknál ez ezt jelenti. Vajon miért szeretne ennyire találkozni? Szerintem érez iránta valamit, más ok erre nincs. Dobd a csávót, ebből úgyis kavarás és megcsalás lesz, sztem azt már ne várd meg
2023. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Te aztán jól mentegeted a pasid. Nem valami udvarias a párod, mert rám például nem írt, pedig nagyon várom 😂

Durva, hogy nem látod, hogy ez az egész "udvariassági várakozás" csak azért alakult ki, mert a pasid késő este ÍRT neki. Találkoztak, mondjuk, hogy véletlenül (nekem mondjuk már ez is furcsa), mindent megbeszélhettek volna, de nem, a pasikád még külön fel akarta venni vele a kapcsolatot, mert élőben nyilván nem merte megkérdezni, hogy mikor találkoznak legközelebb, írásban bátrabb.

2023. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem látja a fától az erdőt tipikus esete.

A naivitás rettentő káros tulajdonság.


"A kapcsolatunkat pedig jónak érzem, emiatt annyira nem aggódnék, csak zavar, hogy nem is mondta, hogy beszéltek"

Nem mondta? Mily érdekes. Gondolom azt is "elfelejtette" közölni, hogy csoportos edzésre jár, amin az ex is ott virít. A többi csoportársra nem írt rá? Őket nem várja, hogy ott legyenek?? Édes kis szívem, őszintén kívánom, hogy világosodjon ki az agyad.

2023. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
12-es válasza után én is észrevettem a kérdésben ezt, hogy késő este írt rá. Elsőre ez a részlet elkerülte a figyelmem, pedig ez még inkább alátámassza azt, amit mondtunk. Eleve késő este nem nagyon irkálunk senkire, kivéve nagyon közeli barát, ismerős, akiről tudjuk, hogy nem fogja ez zavarni. Nagyon gyanús, hogy miért ír késő este az exére. Ilyenkor már egyértelműen veled kellene foglalkoznia. Egyáltalán kinek jut eszébe késő este az exe? Gyanús ez az egész úgy, ahogy van. Dobd a csávót tényleg
2023. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Eleve 9-től van edzés. Mire hazaért kb. 11 van. És ilyen fél 12-12 körül írt neki.
2023. márc. 10. 18:43
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Khm mikor rajtad is ténykedhetne vagy te rajta... akkor írogat az exnek. Hazaért és k_rva fontos volt írni.

Fúdegáz.

2023. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a kézzel rakta vissza udvariasan amikor kicsusszant. Egyértelműen kuka.
2023. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát csajszi, ez nem udvariasság.. 🙁 Nő vagyok,még innen is érzem a jelentőségét annak amit a párod mondott az exének.

Komolyan,menjen már a p*csába az ilyen,nem igaz hogy nem bír magával.

2023. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd le egy pillanatra a rózsaszín szemüveget és gondold végig ha a te exed írná ezt neked
2023. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy red flag!!!!!!!!!!
2023. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!