Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjam rá, hogy bevallj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam rá, hogy bevallja vagy elszólja magát?

Figyelt kérdés
Elég régóta érzem, hogy csak kihasznál, és csak azért van velem, mert nincs jobb. Néhány jel utal erre, de azt akarom hogy konkrétan kimondja. Ha kérdezem, természetesen tagad
2023. márc. 12. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szóval sz**ar a kapcsolat, de addig el nem hagyod míg ki nem mondja az igazat...
2023. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Miért is pocsékolod az időt rá? Lehet, ha kitennéd, akkor vallaná csak be. Mire vársz?
2023. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Vannak emberek, akik még a bizonyíték mellett is tagadnak. Ha úgy érzed, hogy kihasznál és próbáltál vele erről beszélni és nincs változás, akkor felesleges időt pocsékolni rá.
2023. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Hmm mit ersz el vele, hogy kieroszakolod belole? Egyertelmu konfliktuskerulo es ezert sunyit. Kenyelmes neki veled, de mar megunt.
2023. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Férfiként elmondok valamit, de csak neked, a többiek most forduljanak el!


MINDENKI csak azért van a másikkal, mert nincs jobb. Fogadd el! Nyeld be, és...ismerd el, te is jobbról álmodtál, de ez jutott.

2023. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Jobb egyedül mint valakivel aki annyi, hogy nincs jobb.
2023. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Én blöffökkel szoktam. Olyankor mindig elárulják magukat.


Pl légből bevágni hirtelen hogy am láttak téged vmi csajjal smárolni.


Vagy légből bevágni olyat hogy valamit te nem mondasz nekem el....


Vagy mikor mentegetozott egy exem hogy nem is tarskeresozik nem is randizott, akkor visszakerdeztem ha megkerdezném a csajt ő mit mondana nekem? Erre elkezdett hablatyolni h biztos kamuzna hogy van koztük vmi.(addig nem is tudtam hogy van vmi csaj, ez is csak blöff volt a részemről)


Még később (hetek mulva)mikor mentunk kocsival bevásárolni megint légbol bevágtam neki a kérdést, hogy az mit jelent ha azt mondja vki hogy van köztünk vmi?

Erre azt mondta hogy szerinte azt hogy együtt vannak, mint te meg én.(na b+, akkor k.félt is vele..)


Vagy elvonatkoztatni tole!

Ne azt kerdezd hogy szeretsz e. Miert lesel csajokat.

Hanem neked mi a véleményed arrol ha vki másokat les, az szereti a párját?

Beszélj mindik valakiről", nem róla.


Vagy mi a véleményed arrol hogy marcsi julcsi pista gyereket terveznek?(magárol fog beszelni megint)


Vagy ne azt mondd ugy erzem hanyagolsz, zavar h másokkal flörtölsz, hanem pl képzeld a bnőm azt mondta h te vmi flörtölős tipus vagy es nem ugy néz ki mintha én fontos lennék neked. igaz ez?


Vagy te esetedben

Mi a véleményed arrol ha egy srác csak alkalmi szexben van valakivel de azzal eteti h szereti? Lehet a pista kihasználja a julcsit szerinted?

Az emberek mindig önmagukat vetítik ki másokra.

2023. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
5 vannak, akik álmaik nőjével/pasijával vannak es nem adják alább, nem alkudnak meg lo helyett szamarakkal;) Szánalmas a világnézeted.
2023. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

8. MINDENBEN alkudni kell.

- SOSEM lesz Ferrarid, örülj a FIAT-nak!

- SOSEM lesz Balin luxusvillád, örülj egy csepeli lakásnak!

- SOSEM lesz Rájengoszling szintű pasid, örülj a Bélának*!


*Béla = Nem az első bunkó, aki a "Kő kóla he'? dumával bepróbálkozik, hanem az a kedves srác a HR-ről, a kis pocival, a 175-ös magasságával, és szerelmével.

2023. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

9. Csak magadrol nyilatkozz. Ezt ugy tartsd szem előtt inkább.

Neked nem lesz soha ferrarid luxus villád sztárpárod. Mert TE így állsz hozzá. Hogy álmodni se mersz.


Exem amugy pont luxusvillát épít:D

Hogy létezhet hogy neki lesz?:D

2023. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!