Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjam rá, hogy bevallj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam rá, hogy bevallja vagy elszólja magát?

Figyelt kérdés
Elég régóta érzem, hogy csak kihasznál, és csak azért van velem, mert nincs jobb. Néhány jel utal erre, de azt akarom hogy konkrétan kimondja. Ha kérdezem, természetesen tagad
2023. márc. 12. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
10. Exednek lesz. NEM NEKED! >:) És nekem miért nem lesz? Mert nekem 25 éves korom előtt kellett volna a luxus élet. Most már nem érdekel. Fiatalon kell a sportkocsi, a MILF barátnő, a Rolex, a motor,...szánalmas, amikor valaki 40-50 évesen vesz Harley-Davidson motort, meg sportkocsit. Akkor már minek?
2023. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
A lepontozók élhetnek az egyenes beszedükkel továbbra is a teljes tudatlanságban;)
2023. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11 exemnek igen.mert neki celja is!

En nem lucusvillárol almodoztam gyerekkoromban.ő igen.

2023. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kérdezgetni kell meg csodára várni...Hanem szépen előásni a büszkeségedet és elvonulni!


Egyébként egy átlagos irodista srác is megfoghat úgy bárkit, hogy az ember lányának gyorsabban ver tőle a szíve.Én például már kinőttem abból,hogy bármit is számítson,hogy százhetven vagy száznyolcvan,száz kiló vagy hetven,kondizik vagy sakkozik...Egy tisztelettudó,kedves pasas simán le tud venni a lábamról, ugyanis ez ritka kincs,én meg nem tartom magam senkinél különbnek,sőt...Miért számítson,hogy Cabrio vagy Seat,amikor nekem is van saját egzisztenciám?

2023. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!