Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha mindig negatív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha mindig negatív?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, én sem vagyok a legpozitívabb alkat. Viszont, amit a párom (férfi) mostanában csinál, az túl sok. Mindig háborog valamin. Neki soha semmi nem jó. Általában kiakad az időjárásra, az emberekre, a ház körüli munkáinkon és még lehetne sorolni. Nem mindegy hogy és mit szólsz, mert ha olyan kedve van, behisztizik, ha meg nem, akkor normálisan reagál.

Sokszor ok nélkül ideges a semmin is, és én már egész nap mást sem hallgatok, csakhogy ő még az élő fába is beleköt.

Mit lehet ezzel kezdeni? Többnyire rászólok: széppen, csúnyán, mérgesen vagy kérlelve. De ha adott dolgot sikerül is elengednie, talál mást, amin puffoghat.

Ha ráhagyom, képes végig ezt csinálni. Már komolyan ezen veszekszem vele, mert máshogy egyszerűen nem bírom kifejezni magam, annyira elegem van.

Vannak saját gondjaim, és én sem vagyok egy mosolygó napsugár, mégsem utálkozok mindenen és mindenkin.


2023. márc. 14. 11:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

""Majd meglátjuk, talán egyszer, nem igazán akarom""


Mit szeretne igazából, és hogyan érheti el? Szerintem ez itt a legfontosabb kérdés.

2023. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!