Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, kezdek megőrülni a férjem mellett. Volt időszak, amikor sokkal rosszabb volt, mégis most jött el az a pont, hogy nem tudom elviselni. De néha meg úgy érzem, hogy én vagyok túlérzékeny. A gyerekünk születése után volt a legnehezebb, amikor alig segített a babával, de pl. leb*szott, ha nem volt beágyazva vagy 5 percnél tovább fürödtem, amíg neki kellett a babánkkal lenni. Sokszor azon stresszeltem, hogy minden legyen rendben a házban, hogy este, amikor megjön, nehogy valamibe beleköthessen(pl. szagolgatta a levegőt, hogy itt ma biztos nem lett kiszellőztetve, pedig természetesen sosem volt büdös otthon). Egy ideje azért visszavett. Mostanában olyanokba köt bele napi szinten, hogy valamit nem az open feliratnál nyitottam ki vagy a mosogatógépben nem csoportosítottam az evőeszközöket. Meg néha nagyon bunkón beszél velem. Mindig neki kell okosabbnak lenni. De a legrosszabb az, amit a szexszel csinál. Hónapokig minden este megkérdezte, hogy szexelünk-e és ha nemet mondtam, mindig megsértődött, puffogott, veszekedett, zsarolt érzelmileg... Nap közben fogdos, csapkod, bámul és megjegyzéseket tesz állandóan. Pedig sokszor belemegyek akkor is, amikor nincs kedvem, csak sajnos nekem sokszor kellemetlen/fájdalmas. Illetve észrevettem, hogy ha mondjuk 3 nap kimarad, akkor kezd el igazán bunkón viselkedni velem nap közben is. Volt, hogy nőgyógyászati műtét napján este azzal piszkált, hogy ő márpedig orális szexet akar. De ő azt mondja, hogy nem érzi, hogy baj lenne köztünk, meg hogy mostanában túlérzékeny vagyok stb. Vajon tényleg én reagálom már túl?

2023. márc. 14. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
A tarkómig szalad a szemöldököm, amikor ilyen kérdéseket olvasok. És az a durva, hogy kb minden másnap van egy ilyen sztori. Nekem nagyon furcsa, hogy a nőtársaim miért mennek hozzá ilyen nyomorékhoz, miért szülnek neki, miért hódolnak be az agymenésüknek, és miért tartanak ki mellette. Sokkal jobbat érdemelsz, ezt te is tudod.
2023. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen embernek és ilyen sz*r kapcsolatba minek szültél?


Nem reagálod túl, a leírásod alapján baromira toxikus ez a "kapcsolat".

2023. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak jó dolgok is, pl. mostmár sokat van a fiunkkal, segít a házimunkában, megcsinálja a ház körüli dolgokat stb.
2023. márc. 14. 19:17
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amivel próbálod menteni, hogy milyen jó dolgok, azok a legalsó minimumok egy családban.
2023. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyerekvállalás előtt ilyesmi gondok nem voltak.
2023. márc. 14. 19:18
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek születése után derült ki, hogy milyen a személyisége? Nem voltak erre utaló jelek??

Nekem ez nagyon fura.

Előtte soha nem voltak ilyenek, hogy pl a szex miatt megy a cirkusz?

2023. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem, előtte nem is igényelt ennyi szexet, nem veszekedtünk amiatt soha. És bunkó is csak nagyon ritkán volt és egyáltalán nem ennyire.
2023. márc. 14. 19:22
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Te sem vagy százas, ha még vele vagy
2023. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
És szülsz még a kis drágaságnak???
2023. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Amúgy miért én kapom itt az ívet, amikor ezeket nem én csináltam, hanem a férjem?? Én természetesen sokat gondolkozom a váláson(ami amúgy nem lenne egy egyszerű folyamat), csak néha meg tényleg azt érzem, hogy velem van a baj, nem pedig vele.
2023. márc. 14. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!