Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy a barátnőm tényleg túltolja az edzést?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. 3 évvel ezelőtt edzeni kezdett. Két kilós súlyokkal indult a dolog, majd itthonra súlyokat vettünk, aztán kinőtte a 30 kilós kétkezes súlyzót és jött a terem. Ott kezdtek el durvulni a dolgok, egyre többet eszik és egyre nagyobb súlyokat használ. Kb. 170 centi magas, ehhez volt régen 50 kiló. Most már így ránézésre lehet vagy 80 kiló és ennek egy elég jelentős része ránézésre zsír. Eléggé megváltozott testalkatilag, megvastagodott rendesen, óriási a hátsója meg a combja, a háta kiszélesedett, a karjai is ilyen pufi-zsíros jelleget vettek fel. A súlyok se kicsik amiket használ. Guggolásnál 100 kilóval szériázik és 50 kilóval tud nyomni szériában fekve.

Ez szerintem annyira nem jó. Felhoztam a témát finoman, nem támadtam le vele és elvileg ezt az esztétikus fitnesz-alkatot ő már elvetett, a cél az, hogy minél erősebb legyen. Normális ez? (nekem annyira nem jön be, hogy medve méretűre tömegel)



2022. dec. 10. 13:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%

1-es: elgurult a gyógyszer? És mi ez a kiralyi többes? Vagy: tied a Gyakori, egyszerűen kisajátítottad? No meg ha nem tetszik egy kérdés, ami a kérdezőt érinti, hisztizni kell? Ingyenes az oldal, lépj tovább, ha gondod van.

Kérdező, szerintem nem tolod túl, én sem örülnék, ha az egyébként klassz hobbija ilyen hatást valt ki belőle fiatalon. Ha szüléskor, vagy 20-30 év után szalad el a súlya, az nyilvaán bocsánatos körülmény (szándékosan nem bűn!) - de itt egy hobbiról beszélünk...

Nem tilthatod el a kondizastól, de ő sem kötelezhet arra, hogy ugyanúgy rajongj a testéért, mint korábban.

Ő egyébként ilyen ideált nézett ki magának? Nem egy szálkásabb-izmosabb test volt a cél? Lehet, hogy kicsit túltolja a bevitelt, vagy bármi mast hibázik, de ezekben szakértő könnyedén segíthet. Ha eddig is volt már szakmai háttér, akkor masikat kellene keresni. Hacsak nem az erőemelő alkat (alkat és nem teljesítmény!) volt a cél...

2022. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyest közben törölték? :)
2022. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
7%

Valaki kicsit komplexusos, csak nem félsz, hogy a barátnőd erősebb lesz nálad?:D

Üzenem neki, hogy gratulalok az elért eredményhez, így tovább.

És ha megunta a féltékeny fejed, akkor én szívesen látom:D

22N

2022. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális szerintem és nem is szép.
2022. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Hiba a kérdésben. Ha valaki keményen edz, akkor nem zsíros, hanem izmos lesz. Irigykedek, én terhesség + szülés után most kezdtem el diétázni és újra edzeni. Ha zsíros maradnék, akkor nem gyötörném magamat. Kicsit gyenge volt ez szombat délutánra Kamu Pisti. 😉
2022. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Eleinte csak simán edzett, jobban akart kinézni. Tehát a vékony, de formás alkat volt a cél. Aztán egyre több és több súly kellett, majd elment edzőterembe, hogy ne kelljen venni.

Csak azt érzem, hogy szexuális dolgokra is kihat ez, mert nem az van, hogy nem tetszik már, hanem nem olyan jó az együttlét, mert nem tudunk megcsinálni úgy pózokat, mert ki kell mondanom, hogy nehéz lett. Régen simán emelgettem, az ölembe vettem, most alig tudom felemelni például. Ha ő van felül az se olyan jó, mert eléggé nyom. Csúnya dolog ilyeneket leírni, de sajnos nem megy úgy a dolog már. A vonzalom megvan csak nem mozgunk már olyan jól együtt az ágyban.

Meg a haverjaim is szemetek, mert azon viccelődnek társaságban, hogy vigyázzak el ne törjön meg ilyenek. -.-

Meg nem tudom, hogy ezeknek a nagy súlyoknak az emelése nem-e káros mondjuk az ízületekre, keringésre, pláne a nagy hízással együtt.

Szóval aggódom emiatt.

Meg rengeteget is eszik és nem egészségesen. Eleinte ilyen fitnesz-testépítő jelleggel evett, elhagyta a káros dolgokat, volt étrendje. Most ez félre lett dobva és eszik mindenfélét, gyakran igen nagy adagokat, többet eszik, mint én.

Az is aggasztó, hogy egyre nagyobb ruhák kellenek, főleg sok nadrág.

Szóval aggódom, hogy mi lesz vele.

2022. dec. 10. 14:26
 7/30 A kérdező kommentje:

Ötösnek:

Pedig ducibb lett. Mondom, hogy ránézésre felszedett kb. 30 kilót. Ha nem tudnám, hogy edz és utcán szembejönne azt mondanám, hogy majdnem kövér. Viszont látszik az izmosodás is nyilván, írtam is, hogy 100 kilóval guggol például. De szerintem 100 kilót egy 50 kilós csaj nem is bírna el.

MEg ne úgy képzeljétek el, hogy most szétfolyik. Hanem inkább ilyen masszív alkatú.

2022. dec. 10. 14:30
 8/30 anonim ***** válasza:
20%

"Régen simán emelgettem, az ölembe vettem, most alig tudom felemelni például."


És? Nem attól jó a szex, hogy ide-oda rakjátok egymást, nem ez a szex:D

Én barátom sem rak sehova, mégis tökéletes a szex 2 és fél éve:D

"Ha ő van felül az se olyan jó, mert eléggé nyom."

Szerintem itt arról van szó, hogy te vagy kb 20kg összesen, vagy nem tudod hogy kell szexelni. Lovagló pózban tartja magát az ember, ugyhogy nem nyomhat.


"eszik mindenfélét, gyakran igen nagy adagokat, többet eszik, mint én."


Ez is megint mi?XD

Miért kell a nőnek automatikusan kevesebbet enni, mint a palinak?

Ha nálunk is így lenne, nem tudom hányszor éhen haltam volna:D

2022. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%

Ha zsírban szedte fel, abból könnyen lehet izmot csinálni, ha persze jól étkezik. Én 3 hete fehérjedús - szénhidrát csökkentett diétán vagyok és a heti 3x edzés jelenleg a cél. Ha viszont a csokit zabálja a mekivel, akkor szerintem nincs értelme ennek. Ha nem lötyög a háj, akkor szerintem ott nagyobb részt izom van. Csak valószínűleg aránytalanul. A nők is úgy szépek, ha arányosan izmosodnak. Mindenképpen érdemes lenne vele beszélni vele, hogy mi is a cél itt - erőemelő szeretne lenni?


Feltéve, ha tényleg nem kamu a kérdés.

2022. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%
ha abbahagyná az edzést olyan malac kinézetű lesz a csajod, hogy csak na.
2022. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!