Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen helyzetet tudsz elképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzetet tudsz elképzelni, amikor inkább szakítasz, mert szereted, és ezzel akarod/tudod segíteni őt?

Figyelt kérdés
Pl.: Imádja az analt, de téged eltilt az orvos. Vagy ő 2-3 babát akar, neked sosem lehet/sosem akarsz. Ő élete, álmai lehetőségét kapná külföldön, de te nem tudsz/akarsz menni oda.
2023. márc. 17. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Segíteni azzal,hogy elhagyom, hadd análozzon nonstop mással? Ezt a beteg világot, atyaég...
2023. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát a felsoroltak egyike sem tűnik megoldhatatlannak.

A párkapcsolat lemondásokkal jár azon egyszerű okból, hogy nem saját magaddal vag ypárban.

A gyerek téma kimondottan egyszerűen megoldható, hisz létezik örökbefogadás is, meg sunyibb körökben béranyaság is.


Ha imádja az anált de velem nem lehet és nélkülem neki jobb... akkor felmerül a kérdés, hogy az anál volt-e a legjobb dolog az egész kapcsolatunkban, és anélkül már nem is jó vleem?:D Ha ez így van, akkor elég trágya egy kapcsolat volt. Ha meg nincs így, akkor a szakítástól nem les zneki jobb.


Külföldi út meg.. mint írtam, kompromisszumok. Vagy ő fogadja el, hogy nem meg ykülföldre, vagy én, hogy megyünk.


Összességében: nem, szerintem nemigazán van ilyen helyzet. Csak akokr fordulhat leő, ha az adott helyzet az egész kapcsolatnál jobb. Viszont ha ez fennál, akkor az a kapcsolat ritka szar.

2023. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha nyaktól lefele megbénulok.. és neki kell kiganéznia engem. akkor lehet szakítanék a párommal, minthogy ezt kelljen elviselnie a következő 40+ évben..
2023. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mentális beteg vagy, pl borderline-os, és nem tudod kezelni, akkor jobb ha szakítasz és nem teszed tönkre a másik lelki egészségét
2023. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. 20X éves meleg pár, aktív tagjaként... Te meddig bírnád?
2023. márc. 17. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolatnak azért lesz vége mert nincs több anál, akkor elgondolkodtató mekkora lehetett ott a szerelem /szeretet, ha az fontosabb.

Gyerek témát megértem. Ha valaki nagyon akar saját gyereket, és lehet is neki, de a párjának nem, akkor egyértelműen szakítani kell, a meddő félnek meg olyan párt keresni aki nem akar gyereket, vagy van neki és tobbet nem akar. Mivel ha nekem lehet gyerekem, és akarok is, akkor nem fogok örökbe fogadni, ami amúgy egyaltalan nem is egyszerű, és lehet össze sem jön. Ez nem olyan dolog, hogy örökbe akarok fogadni egy gyereket, és jövő héten mar mehetek is valogatni....

Ha valaki álmai lehetőségét kapna külföldön, akkor azt szerintem egy párkapcsolat miatt nem kéne eldobni. Vagy a másik id menjen vele, ha van ra lehetőség

2023. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En nem a másik érdeke miatt nem fogok vele maradni, hanem magam miatt

A másii nevében én nem döntök.

Vagy elfogadja ha én nem akarok anált gyereket vagy távkapcsolatot, és igy tovább, vagy lehet menni.

Az ő nevében Ő a döntési jogosult

2023. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!