Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársaim, ti mindig hallgatto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, ti mindig hallgattok a megérzéseitekre?

Figyelt kérdés

van egy pasi 2 éve lassan az életemben, de folyamat azt érzem vele kapcsolatban, hogy átb.sz. Nem vagyok már fiatal (50) és eddig mindig bejött, ha éreztem valami kis zavart az erőben. Nálatok is van ilyen? Hogy érzitek legbelül, hogy valami nem oké, de nem azért mert extrán gyanakvóak vagytok, hanem az érzés nem hagy benneteket nyugodni?

Hogyan bizonyosodhatnátok meg az igazságról, ha nem éltek együtt és 100 km-re is laktok egymástól?


2023. márc. 17. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzed hogy hazudik, akkor gondolom ennek vannak fizikai jelei is.

Ha meg így van akkor miért nem kérdezel rá azokra a dolgokra amik nyugtalanítanak?

Persze ha rákérdezel akkor is hazudhat, de ha ezt észleled, nem tudsz benne megbízni akkor hagyni kell a fenébe az illetőt.

Ha már több kárt tesz benned lelkileg a bizonytalanság, akkor nem éri meg vele lenni.

Tapasztalatom pedig az, hogy ha érzed hogy valami bibi van, akkor az igaz szokott lenni az esetek többségében.

Egyébként arra gondolsz hogy megcsal, esetleg nős vagy mi a gond?

2023. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem mindig bejönnek a megérzéseim, vagyis nem sajnos de na jobb lenne végre egy normális férfi, kezdem feladni 😅😅
2023. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

rákérdeztem tőle természetesen az aggodalmaimra, nyilván elterelő választ kaptam...

Igen, van egy kiscsaj a munkahelyén, aki hajtott rá régebben és szerintem tömködi azt is... furcsa egybeesések: akkor kell neki egy mondvacsinált ürüggyel hazamennie vidékre, amikor a kiscsaj szabin van... vagy épp amikor itt van nálam és együtt vagyunk home officeban, napi 8 órát a gép mellett ül, amikor nincs velem, teamsen állandóan távoli az állapota, sokszor nem tudom hol van, meg ilyen apróságok...

2023. márc. 17. 12:31
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: szerintem nincs olyan, hogy normális férfi. Ezt nem a keserűség mondatja velem, hanem a tapasztalat. :S
2023. márc. 17. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyertelmu,h atver. Ennel vilagosanb nem lehet.



[link]

2023. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Két éve vagytok együtt, tavlapcsolatban. Miért nem koltoztetek meg össze ? Azért ennyi idősen nem kell ezzel éveket várni. Ha ő ellene van, akkor egyértelmű, hogy atvag.
2023. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
No offense, de az én megérzésem az, hogy te nem nő vagy:D
2023. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindig. Az viszont bizonyos, hogy ahányszor nem hallgattam a megérzésre, mindig rábaxtam.
2023. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6: nem minden fekete és fehér, 4 gyerek és 100 km távolságra egymástól nem ugrál az ember olyan könnyedén.
2023. márc. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!