Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, amit megbocsátottatok egy kapcsolatban, mert nagyon szeretitek a másikat és amit alap esetben sosem felednétek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
nagyon szívesen-. Hát az XD
2010. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
durva ez a sztori:d
2010. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
hát az:D de a legdurvább hogy elé tudjuk egymásnak felejteni mert annyira egyformák vagyunk
2010. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a leszopós kapcsolatot nem kommentálnám, a helyközi buszon szoktam ilyet hallani a hegyesorrú csizmás, ragasztott műkörmös falusi lánykáktól, amit a szipi-szupi susogós macinacis "csáwójukról" mesélnek. Szeretnék én is ilyen tartalmas kapcsolatot... :)



Nem történt durva dolog még közöttünk, pedig két és fél éve vagyunk együtt, de számomra nincs olyan, hogy valakit annyira szeretek, hogy eltűröm, hogy pl. megcsaljon. Legyünk már emberek, gerinccel.

2010. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Megcsalt, erre te neki adtad a szüzességed. Csak gratulálni tudok!!
2010. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 nagyviri ***** válasza:
100%
Ez szerintem mindenkinek a saját értékrendjétől függ. Én pl. sosem bocsájtottam meg olyan dolgot, pl. megcsalás, csak azért, mert nagyon szerettem az illetőt. Lehet, hogy kicsit merev az értékrendem, de nekem mindig az lebeg a szemem előtt, hogy saját magamat alázom meg azzal, ha egy számomra már nem elfogadható dolgot megbocsájtok. Arról nem is beszélve, ha egyszer valaki ezt megteszi velem, akkor valószinüleg máskor is meg fogja tenni. Elvégre én adtam neki a kezébe az adu ászt azzal, hogy egyszer már megtehette velem.
2010. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha megcsalna a csajom akkor tuti nem bocsátanék meg.
2010. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%
ha megcsalna dobnám a fenébe,tipikus beteg szituáció amikor az "ápoló" beleszeret a pátyolgatható betegbe, a másik fél pedig a szőke herceget látja abban aki ájultan hazavitte, bár így is még utána beszélgetett a másik csajjal, nem azért de én nem adtam volna oda neki a szűzességem ez olyan lealacsonyító lett volna nekem:S
2010. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem az volt, hogy nekem ő volt az első, és tudtam hogy előttem füvezett és nekem azt hazudta hogy már nem csinálja mióta velem van, aztán 4 hónapra rá kiderült hogy csinálja és még gépezik is. Nehezen de megbocsájtottam és segítettem neki hogy leálljon, ameddig együtt voltunk nem is csinálta, de a szakítás után újrakezdte:(
2010. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Engem taszít az a hiszti, amely itt a hűséget KÖVETELI!

A hűség nem alapjog, a másik hűségéért meg kell küzdeni!

Aki alapból elvárja a másik hűségét, de nem tud/akar a másiknak mindenben társa, partnere lenni, az nem érdemel hűséget!

A megcsalásban meg az a trükkös, hogy mindig a megcsalt fél az utolsó, aki erről a tényről tudomást szerez!

Lehet hogy bennem van a "hiba", de én nem rúgtam ki és ezután sem rúgom ki a szerelmemet egy pici félrelépéséért!

Sajnos(?) én nem hiszek az egy életre szóló hűségben, az csak egy illúzió - sajnos!

2016. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!