Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha egy srác ismerősötök akivel talán alakul valami meglepne egy nagy értékű ajándékkal?

Figyelt kérdés

Szóval.. ismeritek egymást, a te kapcsolatodnak annyi, majd elég sokat találkoztok, de nem jártok meg semmi ilyesmi, nem történik köztetek semmi komoly és meglepne titeket egy telefonnal.


(Legcsúcsabb iPhone modellel, ami kb 600 ezer ft)


2023. márc. 17. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepne, de nem fogadnám el. Ha akar valami komolyabbat, akkor ezzel el is vágná nálam magát. Nem ilyen ajándékokkal lehet megnyerni engem.
2023. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit azt érezném, meg akar vásárolni, bár így, hogy nem tudok róla semmit, nem tudom biztosra vélni, hogy valóban ez lehet-e a szándéka 🤷‍♀️
2023. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Kicsit azt érezném, meg akar vásárolni,"


Az illető nem gazdag, élőfizetésre van a telefon. Azért vette mert beszéltél a telefonról, hogy neked nagyon tetszik. (Ez történt)

2023. márc. 17. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon cringe. Nincs rá jobb szó. Szerintem én innen jegelném ezt.
2023. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Így még furább lenne😃


Nem gond az, ha az ember nem tud a semmiből 600ezret kipengetni, én is előfizetésre vásároltam a telefonomat.


A Ti esetetekben ez amiatt fura, mert együtt sem vagytok, és gyakorlatilag ezzel valójában a szimpátiádért cserébe megvásárolt😃

2023. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene. Egyáltalán, hogy adná oda? Szia. Ezt hoztam neked, mert múltkor beszéltél róla? Jó, bakker, akkor ma egy budai villáról fogok beszélni. Ne már!
2023. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Nőnapra!

2023. márc. 17. 22:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát akkor szülinapomra jöhet a ház, nem? Ugye, te is érzed, hogy ez egy "kicsit" erős?

#6

2023. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez k.agáz.
2023. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnam el. Reszben sajat elveim miatt, reszben azert, hogy veletlenul se johessen elo kesobb azzal, hogy pedig o... Visszataszito helyzet.
2023. márc. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!