Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gond velem, hogy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem, hogy hosszú évek múlva kezdek kötődni egy nőhöz és addig a szex is egyoldalú? Én nem viszonzom. Volt olyan lány,akinel 4 év után éreztem,hogy most már kezd jó lenni, alakul vmi részemről iranta,de addigra a csaj már nem bírta tovább.

Figyelt kérdés
Mi az oka ennek ?míg érzelmileg nem vonodok be,addig a szexben se adok semmit, csak elvarok. Mi a baj velem?
2022. jún. 4. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a nőkhöz vonzódsz? És a sok év után nem csak a megszokás szeretetét érzed?
2022. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy a nokhoz.De megszokás, sok idő míg megszokom, megszeretem...rengeteg
2022. jún. 4. 19:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg ez fejben dől el, ki kell nyílnod, beleadnod magadat a kapcsolatba, hogy igazán meg tudjon érinteni a másik fél

érdemes, sőt ajánlott lehet egy szakemberrel beszélni erről

2022. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Akkor nem lehet, hogy van egy enyhe autizmusok szociális kapcsolatok terén?
2022. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy egyáltalán eddig bírta a volt barátnőd
2022. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mi, de mindig ez ismétlődik. 37 vagyok
2022. jún. 4. 19:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig így volt, 2-3 év múlva lett komolyabb ,amikor úgy éreztem, talán jobban kötődok..
2022. jún. 4. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Érzelmi nyomorék vagy apám, ennyi.
2022. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kotodeshez idő kell. Azonban itt a te részéről szerintem arról van szó, hogy szerelmét nem érezték, csak emberileg jónak tartott az a nőket, kedvelted őket, amiből idő után kötődés lett, szeretet. De nem szerelem.
2022. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem használsz valamilyen tudatmódosítót?
2022. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!