Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! El mondanátok a párotoknak, ha úgy alakul, hogy időközben valaki másba is szerelmesek lennétek?

Figyelt kérdés

Kilenc éve vagyunk házasok a feleségemmel, akit szeretek és tisztelettel tudok fel nézni rá, mert csodálatos ember! Szült nekem két szép gyermeket, nagyon jó édesanya. Jól megértjük egymást, igazából még soha sem volt komolyabb vitánk, mert mindig meg tudtuk beszélni ha volt valami probléma.

A baj kb. két hónapja kezdődött. Érkezett egy új kolléganő a céghez. Kicsit fiatalabb, mint a nejem, meg sokkal "dögösebb" is! Szóval, nagyon szép nő, meg annyira kellemes az illata is. A legrosszabb, hogy két-három hete, mintha még flörtölne is velem. Teljesen kész vagyok tőle, nem megy ki a fejemből.

Ilyen még soha sem történt velem a kilenc év alatt, hogy másba legyek szerelmes. Mint írtam, a feleségemet tisztelem, mert csodás ember, kiváló édesanya! Kívánni sem tudnék nála jobbat! Nem érdemelné meg, hogy megcsaljam. Meg ott vannak a gyermekeink is, akik még kicsik. Ők sem érdemlik és értenék meg! Ők hárman a visszatartó erők, miattuk nem fogok félre lépni!

Azon gondolkodom, hogy munkahelyet váltok, bár nagyon szeretem a munkámat. A kollégákkal is remek a viszonyunk, a főnököm is elégedett a munkámmal, viszont a családi béke szerintem többet ér!

Ilyenekről még sosem beszéltünk a nejemmel, nem tudom, hogy hogyan fog rá reagálni. Egy biztos, nem akarom elhagyni, akár mennyire is vonzó és kívánatos az új kolléganő. Viszont félek attól, hogy rossz vége is lehet a vallomásnak, bár szerintem arról senki sem tehet, ha szerelmes lesz, ha nem történik utána semmi!

Ti elmondanátok a helyemben, vagy fojtsam inkább magamba?

Ha kerültetek már ilyen helyzetbe, hogyan alakult, mi lett a vége?


2021. okt. 23. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondanám el!
2021. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Még véletlenül se mondd el, max csak akkor, ha válni szeretnél.
2021. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Tök normàlis hogy megkivansz mas nőket, de ez nem szerelem, hanem szexualis vagy. Szerelem az màs. Szerinted a feleseged nem tudna beizgulni egy jó pasira ha az csapna neki a szelet. Dehogynem. Ha munkahelyet valtasz, el fogod felejteni a csajt. De igazabol az kene, hofy a feleseged dögös legyen, de ehhez kellene egy don huan a kötelébe. Szerintem vidd őt jó pasik közelébe, panaszkodj a barataidnak a nejedrol hogy nem szereted mar, akkor a haverjaid ramozdulnak majd. A felesegd kivirul par bóktól ès màshogy fogsz ranezni.
2021. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nőként, vagy férfiként tanácsoljátok ezt? Egyébként miért gondoljátok így?
2021. okt. 23. 19:50
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán 1-2 hónap és elmúlik a varázsa.

De ha jól gondolom nem csak alkalmi partnerként tekintesz a nőre.

2021. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha elmondod neki, akkor tüske lesz benne és elkezdődik az elsárkányosodási folyamata. Ráadasul nem biztos hogy összejönnél azzal a másikkal, két szèk közül pad alá is eshetsz.
2021. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 harebell ***** válasza:
89%
Nekem a leírás alapján nem tűnik úgy, hogy szerelmes vagy a másik nőbe, egyszerűen megtetszett, fellángolás. Ha amúgy jó a kapcsolatod a feleségeddel (úgy tűnik, az), csak fel kéne pezsdíteni, menjetek el valahova kettesben, bókolj neki stb. A másik varázsa meg idővel elmúlik.
2021. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"A legrosszabb, hogy két-három hete, mintha még flörtölne is velem."



álmaidban, kérdező, álmaidban flörtöl veled.


úgy próbálod beállítani, h. itt ez az príma nő, aki rád gerjed, és emiatt mint tisztességes családapa munkahelyet kell váltanod.


vagy simán nagyképű vagy, ha azt gondolod, egy ilyen jó nő éppen rád hajt.


sztem nagy bociszemekkel nézel rá, és a csaj nem hülye, levágta, h. felfigyeltél rá, és most húzza agyad, magában meg jól szórakozik.... vagy az sem, egyszerűen kognitív torzítás részedről, mert belezúgtál, és emiatt az ő reakcióit másképp értelmezed.

2021. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az alkalmi partnerek már jó ideje nem érdekelnek, viszont teljesen mindegy, mert mint írtam, úgyse lesz semmi, akár mennyire is kívánom, meg vágyakozok utána, mert nem akarom elveszteni a családomat!
2021. okt. 23. 20:12
 10/22 A kérdező kommentje:

#6

Pont ettől félek, emiatt is kérdezem mások véleményét is!

#7

Jó ötlet, Köszönöm!

#8

Ez sincs kizárva!

2021. okt. 23. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!