Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralásra, utazásra mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralásra, utazásra mindig jön veletek a párotok gyereke?

Figyelt kérdés
Főleg ebben a gazdasági helyzetben, az ember keveset jut el nyaralni, esetleg kulföldre, de ha mentek akkor jön veletek a párotok gyereke? Vagy van ahova kettesben tudtok menni? Ezt milyen arányban osztjátok el? Szokott ebből konfliktus lenni hogy egy kulföldi útra kettesben szeretnél menni de a párod szeretné vinni a gyerekét is? (Persze ha megoldható hogy addig valaki vigyáz a gyerekre)
2023. márc. 18. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
“ Főleg ebben a gazdasági helyzetben” Rossz helyen kérdezed, itt csak milliomos nők, és incelek válaszolnak.
2023. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig jön velünk, elvégre egy család vagyunk. Költségben elhanyagolható. Az autó se fogyaszt többet, az apartman is ugyanannyi, ennie meg akkor is kell, ha otthon van.

Ha elmegyünk egy-egy nap kettesben randizni, és látunk valami érdekeset, egyből az az első gondolatunk, hogy a gyereknek is mennyire tetszett volna, kár, hogy nincs itt.

Sok olyan alkalom van, amikor nem könnyű egy gyerekkel. De a nyaralás szerintem pont az, amikor olyan jó, hogy ott van. Ő még azzal az igazi, tiszta gyermeki örömmel tud nézni minden újra, egy kagylót vagy halat is csodának él meg.

2023. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig. Van amikor akkor megyünk pl kettesbe amikor anyámékkal nyaral lányom épp.

De a legtöbb helyre visszük. Hozzám tartozik.

N 31

2023. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem pl nehéz félre tennem annyi pénzt hogy külföldre tudjak menni, és ilyenkor szeretnék kettesben menni a párommal, volt rá példa hogy este 10-kor sírva fakadt a gyereke hogy hiányzik az anyja és ilyenkor fel kellett hívni az anyukát, nekem ez így nem pihenés
2023. márc. 18. 08:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Mert a gyerek felhívta az anyját? Ezért nem tudsz pihenni? Ó, te szegény!

Figyelj, nem kötelező ám kisgyerekessel összejönni! Lehet keresni gyerektelent, aztán mehettek mindenhová kettesben. Este tízkor már tudsz csicsikálni.

2023. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megtűrt személy csak a párod gyereke, hagyd őket békén
2023. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a gyerek beszélt az anyjával, te tentikélhettél volna. Ott van az apja, aki mellette van. De neked kellett a gyerekes apuka, ez meg ezzel jár. 🤷‍♀️
2023. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus példája annak, hogy a párod gyermekét igazán nem fogadod el.
2023. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress gyerektelen pasit.
2023. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Akkor szerencsés vagy, ha eddig ez volt a legnagyobb baj a nyaraláson.

Nekünk az utolsó kettő rettentően xar volt, gyerektől függetlenül. Két éve az odaúton, pár méterre a hoteltől, majdnem volt egy frontális karambolunk. A férjem (akkor 35) annyira megviselte, hogy hajnalban szívroham gyanúval vitte el a mentő. Nekem nincs jogsim, neki meg lemerült a mobilja. 40 km-re volt, azt se tudtam, hogy él-e még. Kalandos volt.

Tavaly meg kivettünk egy apartmant a horvátoknál. Fele akkora volt, mint a képeken, nem volt elég fekvőhely, egy ezer éves rezsó meg egy retkes pici hűtő volt a konyha. Azt mondta a férjem, hogy ezt így nem fizetjük ki, inkább megyünk máshova. Csúcsszezonban, Horvátországban, délután aznapra szállást keresni: lehetetlen. De megoldottuk.

Idén én már menni se akarok sehova. A férjem igen. Szerencsére a fiúk az én oldalamon állnak, hogy az milyen szuper lesz, ha minden este itthon alszunk, és minden nap más strandot próbálunk ki egy hétig. Nekik ez is élmény. A férjem meg köti az ebet a karóhoz, de a tengerpart meg a külföldi nyaralás a pihenés.

Ezekhez képest egy telefon este tízkor semmiség.

2023. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!