Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összeköltözést várjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeköltözést várjam meg míg a pasi hozza fel?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja járok egy férfival. Mikor összejöttünk mondta hogy ő nem szeretne túl sokat várni majd az összeköltözéssel mert a volt bnőjével majdnem 2 év után költöztek össze és azt soknak tartja. Azt is mondta hogy azért túl korán sem szeretne mert elkapkodni sem szeretné a dolgokat.

Ő egy albérletben él 50 km-re tőlem, én pedig a szüleimmel egy háztartásban. Őt a munkája oda köti, engem nem köt sehova a munkám jelenleg, így akár oda is tudnék költözni hozzá.

1 hónap után én felhoztam a témát előljáróban, akkor elmondta az aggályait, azt hogy most nagyon keveset van otthon (ami igaz is mert több munkája is van és külföldi munkautazásai is) én pedig egyedül lennék folyton, távol az ismerőseimtől, fél hogy unatkoznék, nem érezném jól magam és mikor otthon találkozunk kb csak alszunk mire fáradtan hazaesik, semmi több. Érthető a nézőpontja, mert itt a szüleimmel vagyok, itt vannak a barátaim is, ott tényleg egyedül lennék, de bevállalnám. Így most elég keveset tudunk találkozni. Nem tudom felhozzam-e újra így a 3. hónaphoz közeledve vagy várjam meg míg ő hozakodik elő vele? Én az előző kapcsolataimban már rögtön pár hét után összeköltöztem. 30 fölött vagyunk, mindketten komoly kapcsolatra vágyunk akivel már családot lehet majd tervezni. Szerintem felesleges az időt húzni.


2023. márc. 19. 00:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Es a szuleidhez szulsz majd vagy az alberletbe? Melyik a terv?
2023. márc. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1, ez most hogy jött?
2023. márc. 19. 00:57
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Ez ugy egyszercsak: jott. Esetedben 2 opcio van. Vagy a szuleid hazaba szulsz vagy a ferfi alberletebe. Ha makod van (es inkabb legyen makod) akkor ez egy baratsagos alberlet. A legtobb albiban tilos a gyerek-igen ez szerintem is radikalis de 99% ugy van hirdetve. Azaz h max 2 felnott reszere.
2023. márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Magyarul szerinted csak olyan férfival érdemes terveznem, akinek van saját lakása?? Ezt akarod mondani?
2023. márc. 19. 01:19
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Fontos az őszinte, nyílt kommunikáció. Mondd neki, hogy te készen állsz, és szeretnél költözni és kérdezd meg ő hogy áll most ehhez, vagy kb mikor gondolja megfelelőnek.
2023. márc. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem te is megemlítheted neki, ha már korábban felhozta a témát. Aztán meg a későbbiekben majd találtok egy saját lakást, házat.
2023. márc. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy az utolsó írja, de munkát is nézz ott.
2023. márc. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
En siman felhoznam mar most
2023. márc. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Felhozhatod, de kepzelem, milyen komoly kapcsolat az, ahol 50 km-re laktok es 3 honapja jartok. Ez kb 12 randi lehetett eddig maximum :D Szerintem a hamar osszekoltozest azert nem igy gondolta o sem…
2023. márc. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap még korai.
2023. márc. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!