Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolati krízis, vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolati krízis, vagy túl reagálás?

Figyelt kérdés

A párom nem veszi komolyan, amikor azt kérdezem tőle, hogy külön válás után visszatalálnánk egymáshoz vagy sem.

A kérdésfelvetés amiatt történt, mert nehéz időszakon vagyok keresztül, de teljesen nem tudtam kiszakadni belőle. Első probléma forrásom a párom, és az egyik közeli barátja aki számomra nagyon sértő magatartással van, de nincs kedvem vitába szállni a kedvesemmel, miért kéne ezt a barátságot elfelejteni.

Másrészt a kapcsolatunk pár hónapja ellaposodott, elhidegült. Egyébként jó párost alkotunk együtt, és szeretjük is egymást. Talán ezért van ekkora kérdőjel bennem.

Kicsit meguntam a háttérben levő nőnek lenni, aki egyik percben ideges másikban pedig folytatódik minden. Sajnos a párom emiatt készpénznek vette, hogy a problémák nem komolyak, mert majd megnyugszom. Pillanatnyi csak.

Úgy érzem szükségünk lenne egy kis időre, talán csak egy éjszakára amikor is át gondolhatjuk magunkba nézve hogy és hogy tovább. Viszont egyik pillanatban aggódik felőle, utána viszont azzal vádol, hogy annyi személyiségem van, nem tud velem mit kezdeni.

Mitévő legyek?



2023. márc. 21. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne 1 napot tényleg külön tölteni és àtgondolni a dolgokat, ezzel a párod fele is jelzed, hogy ez már így nem mehet tovább és igenis vegye komolyan a “hisztieidet”


A párod baratjaval illetőleg pedig miért zavar annyira az a személy? Amúgy én is pont ilyen helyzetben vagyok, páromnak van egy barátja akivel ő előtte ismerkedtem, de jól atb@aszott és nem birtam látni és hallani felőle. Ezért megkértem, hogy ne barátkozzon többet vele, mert nekem az borzasztóan rosszul esik, hogy ugyanúgy barátkozik ugymond az én “ellenségemmel” Sokat mondtam neki, és mostanra jutott el odáig, hogy igenis hanyagolja és többet nem beszél vele az én erdekembe. Azért mert én fontosabb vagyok neki és szeret.

A párod is hasonlóan kene tegyen. Ha szeret akkor fontosabb vagy a baratjanal.

2023. márc. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Ne legyél egy p*csak kezdetnek.

Mi ez a cirkusz, külön lenni átgondolni?

Ez nekem nagyon felesleges hisztériának tűnik.

Ha a haver a bajod akkor mondd meg neki, hogy nem zavarja, hogy sértő veled a haverja? Miért nem állítja le?


A többi problémát meg nem fejtetted ki eléggé, úgyhogy szintén csak úgy tűnik, hogy gyartod a problémát.

Tulajdonképpen mi a baj? Nem töltöttetek elég minőségi időt együtt? Vagy szarik a fejedre és nem erdekled?

Ha az előbbi akkor tehetsz te is érte, hogy össze melegedjetek megint, ha az utóbbi akkor meg nincs mit átgondolni.

2023. márc. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt az exemnek ilyen barát. Az akkori párom teljesen kifordult magából ha vele volt. Nem zavarta az sem, ha vèrig sèrt a srác. Előtèrbe mindig a barát került, mèg a több hetes megszervezett randit is lemondta, mondván most el kell vinnie az orvoshoz mert fáj a feje.

Amikor beszóltam a barátjának, mert akkor tènyleg nagyon lekezelően beszèlt, mèg èn voltam a hülye. Aztán jött egy ultimátum. Vagy èn vagy a haverja. Akkor kicsit visszább vett, de ez csak pár nap volt. A jövőbeni èletèt is úgy kèpzelte, hogy egymás mellett fognak lakni, ès milyen jó lesz hogy bármikor átmehetnek egymáshoz. Sok sikert kívántam nekik ès kilèptem a kapcsolatból.

2023. márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem kell találkozni a baráttal. Mi vele a gond?

Engem is zavarna egyébként, ha az életünkben része lenne. Kérdés, tudsz - e vele együtt élni? Vagy így inkább a pasas sem kell, mert nem áll melléd?

2023. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4#

Nem tudom a kèrdezőnèl mennyire van jelen ez a barát.

Nálunk pl ha a barát nem tudott arról, hogy a dèlutánt velem tölti olyan balhè kerekedett hogy csak na. Ès kb fèl óra múlva már a ház ajtajában állt. Szó szerint belemászott mèg az intim területünkbe is. A barát pánikrohamai mindig akkor jöttek csak elő, ha velem volt az exem.

A barát spontán közölhette velem, hogy egy nőnek ku..ss a neve mindaddig amíg nem èr el olyan rangot mint a fèrfi. Valamint hogy egy nő dolga az hogy teljes mèrtèkben kiszolgáljon egy fèrfit. Ha valahova hárman mentünk semmi mást nem hallottam, csak hogy ezt a nőt így kène megdugni, azt úgy. Annak elvesznèk a mellei között stb. Az akkori párom inkább választotta azt a barátságot, mintsem hogy egyszer nemet mondjon, ès mellèm álljon.

2023. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha sertoen viselkedik veled egy baratja es o nem all melletted, az nem tulreagalas.
2023. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a haverjának ugrik, de veled meg nincs minden megbeszélve.


"a párom emiatt készpénznek vette, hogy a problémák nem komolyak, mert majd megnyugszom"


Nem figyelmes a barátod, elég könnyen lesöpri a problémákat. Neked nyiltan kéne beszélni, de nem támadóan, hanem egyértelműen.

A kapcsolatod most kisebb válságban van. Ő nem fogja fel ezt.


Meghallgat, vagy alig várja hogy abbahagyd?

2023. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A párom több hónapja elfelejt fontossági sorrendet tenni az életünkben, rengeteget játszik, beszél a barátaival illetve az autónkat újítja, aminek tulajdonképp semmi baja. Egyébként ezzel semmi bajom lenne, hiszen amit ő szeret neki fontos az nekem is. Viszont mellette én nem is létezem már. Mostanában a napi programunk ha szabadnaposak vagyunk, hogy ő leül játszani délben, és este 8-10-ig el nem mozdul. En közben, mosok, főzök, takarítók.

Mielőtt megkérdezné valaki, elmúlt harminc éves, és én is hamarosan átlépem ezt a kort.

A barátja oly módon bosszant, hogy nem tudja tiszteletben tartani, hogy nem mindenki kiváncsi az alulöltözött nőkre, sem arra kivel mikor mit csinálna. Többször is szóltam, hogy azért ne lépjünk túl egy határt, persze ő bólogat de a férfi egyed nem rendelkezik ennyi ésszel.

2023. márc. 21. 09:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Az én párom barátai sem nagyon veszik figyelembe, hogy a páromnak az életében már van egy nő…Ezért beszélnek meg mutogatják neki is a nőket. Igenis ki lehet akadni ezen.

A ferfiakba lehetne annyi tisztelet a nője felé, hogy az ilyen féle hóbortokat hanyagolja.

2023. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról, embert barátjáról, ahogy a mondás tartja. A párodat is minősíti, hogy kik a barátai.
2023. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!