Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Párom kitalálta, hogy felmond a munkahelyén és éljünk az én fizetésemből. Emellett van neki egy másik bevételi forrása is, de abból nem jön össze havonta annyi pénz, mint amennyi a főállásából. Most ott tartunk, hogy inkább szakít velem és később összejön olyannal, aki hagyja, hogy felmondjon és csinálhassa a mindenféle ügyeit. Nem is tudom, honnan jött az ötlet neki, csak ma hozta fel, eddig minden rendben volt.Arra a pénzre meg szükségünk van, én sem vagyok túlságosan eleresztve és nem is tetszik, hogy nő létemre én tartsam őt el, mert egyedül nekem lenne normális fizetésem a háztartásban. A babaprojekten is dolgozunk már és ha összejön, akkor én is kiesek a munkából 3 évre. És mellette a házon is lenne mit felújítani.
2023. márc. 21. 19:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha máshol sem akar dolgozni, akkor hogy él meg? Kié a ház?
2023. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A ház az övé és szerinte elég az én fizetésem meg az ő mindenféle más bevételei, amik nem fixek havonta. De már én így is ott tartok, hogy majdnem az egész fizetésem elmegy és nem tudok félretenni. Azért is ért villámcsapásként a dolog, mert nem volt probléma a kapcsolatunkban.
2023. márc. 21. 19:29
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Így nem lehet gyereket vállalni. Hogy is gondolta? Megkattant? Jobb is, ha szakít.
2023. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mi jár a fejében, munka után hazajött és beszélgettünk és egyszer csak felhozta. Nem történt semmi a munkahelyén, azt mondta, de utána meg nekem esett, hogy ő fel akar mondani, mert sok minden van a nyakában. És az itthoni dolgokból meg nem akar lejjebb adni. Vannak állatok, néha szerelget autókat, de ezek nem egésznapos munkák és főleg nem jön ki belőle annyi fizetés, mint amennyit most keres. Húst nem kell vennünk és ennyi. Gyereket ilyenbe én sem tennék bele.
2023. márc. 21. 19:35
 5/25 anonim ***** válasza:
12%

Ő dolga, ő élete. Ezek szerint csak van valami amiből termeli a pénzt munka nélkül is. Na meg ahogy látom külön kasszán is vagytok, akkor neked nem mind1? Valószínű csak hülyéskedett ezzel, hogy a te fizudból fogtok élni.

Amúgy meg ha nem tetszik lehet menni, neki ott van a háza+ a kis bevétele amiből ő ellesz. Neked ott a saját fizud lehet venni egy házat és ugyan úgy eltarthatod magad. Ennyi és pont.

2023. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk külön kasszán, a rezsit, a kaját meg minden más költséget közösből fizetünk, emellett valamennyi marad a saját dolgainkra is. Ezért nem mindegy nekem sem, hogy utána miből fogunk megélni. A rezsit akkor is ki kell fizetni meg minden mást is és sajnos nem termel annyi pénzt más munkákkal, hogy jól jöjjünk ki anyagilag. Sajnos nem hülyéskedett, meg is sértődött rám, hogy én ezt nem támogatom. És sajnos nem is olyan egyszerű, hogy ha nem tetszik, lehet menni... Mint írtam, gyereket is terveztünk, nem most jöttünk össze és a kapcsolatunk sem volt rossz.
2023. márc. 21. 19:40
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy az ő dolga, de én a kérdező helyében sem maradnék egy ilyen link alak mellett.
2023. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem lehet, hogy így próbál lepattintani?
2023. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 Másra én sem tudok gondolni, de ilyen mély párkapcsolatnál azért azt gondolom, illene inkább ezt megmondani. Ennyire azért már csak méltatom azt, akivel gyereket tervezek/terveztem.
2023. márc. 21. 19:43
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen a családban, a nő dolgozik a hapsi otthon, nem csinál semmit, a nő szült neki ket gyereket. A hapsi háztartást sem vezet, mindent a nő csinál. Mondanom sem kell már ezerszer megbánta, hogy összejettek. Már nem tud elválni mert nem tudna a pasas hol lakni. A hapi nagyin manipulatív, mindent kinagyaráz, miért is jó ha ő nem dolgozik, miért is jobb ha a csaj csinál mindent a főzestől a munkáig, gyereknevelés, ráadásul a hapi nem is a hűség mintaképe. Szörnyű, hogy van akit így palira lehet venni.
2023. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!