Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet felállni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felállni egy lelkileg bántalmazó párkapcsolat után?

Figyelt kérdés
Nulla önbizalom,az állandó bántás és megalázás miatt.Sosem voltam elég jó,bármit tettem.és most nincs reális önértékelésem.

2023. márc. 23. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9


Az életben mindenki sérül valamennyire, de számos olyan ember lehet, akik nem sérülten lépnek be a Nagybetűs Életbe. Mert értelmes szüleik voltak, normális iskolába jártak, és értelmes emberekkel barátkoztak. Az ilyen emberek lelkileg egészségesen kezdik a felnőttkort, így előnyben vannak.

2023. máj. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagyis #10-nek ment az előző, #11-es kommentem.
2023. máj. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!