Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 év barátság feljogosít erre ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év barátság feljogosít erre ?

Figyelt kérdés

Párom 33 F van egy 18 éves barátsága aki nő a nő 35N


Olyanokat beszélgetnek egymással mint a szerelmes párok

Találkozót úgy írják,hogy randi

Mikor randi

Randi pótlás


Párom olyan mondatokat ír,hogy te vagy a legjobb ♥️

Egy hős vagy ❤

Szívemnek és drágámnak becézi

Nem egy nem két üzenetben írja,hogy szeretlek hiányzol


2 hónapja vagyunk együtt

A legjobb csaj haverjának csak annyit írt amikor már együtt voltunk,hogy feje tetejére állt az életem...


Én nem érzem normálisnak ezt ?

Ki hogy reagálna



2023. márc. 25. 13:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Én is akkor akartam bemutatni a "haveromat" a volt pasimnak, amikor épp vele csaltam. Ez olyan elterelő hadművelet.


Ahogy a pasi bánik veled, ezt egy normális ember nem tűri. Főleg, hogy még nagyon új az egész, én nem pazarolnék rá több időt. Gondolj bele, egy friss kapcsolatban mást nőt észre sem kéne, hogy vegyen, akárhány éves barátság ez. Ilyenkor az ember általában még a legjobb barátait is egy kicsit hanyagolni szokta, mert olyan szerelmes, hogy a legtöbb időt vele akarja tölteni. Egyértelműen lapát. Nem köt hozzá még semmi.

2023. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi ez mióta barátság? Te így beszélsz a barátaiddal? Ez nem barátság, meg mi az, hogy a feje tetejére állt az élete 🤨

Erre még magyarázat sincs tiszta gusztustalan

2023. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztm ez már sok. Írom ezt úgy hogy vannak férfi barátaim és a páromnak is női.
2023. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a női baráttal van a baj, hanem, hogy ő már olyan gesztusokat tesz/ír ami túlmutat a barátságon.
2023. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

10

Ha a fiú barátaiddal is összebújsz és ökelkezel, akkor oké.

Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de nem ilyen pasi nem kellene. Te mit szólnál, ha a nód nás férfiakkal ölelkezne és bújna össue baráti alapon?

2023. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
A férfi barátaimmal természetesen nem szoktam mert heteró vagyok. Azt oda kellett volna írnom hogy ezt csak akkor szoktam ha nincs barátnőm. Szerinted szingliként nem igényli egy pasi a lány haverja közelségét? Filmet nézni is jobb úgy ha közben összebújunk az ágyban. Olyan viszont volt hogy a lánynak volt párja, de így is nyitott volt rá. Ez csak baráti szeretet.
2023. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs viszonyuk, de ettől függetlenül tényleg nem normális amit csinálnak. Gondolj bele, ha viszonyuk lenne, akkor miert jött volna össze veled? Ha már 18 éve d*gnanak, nem cukiskodnának annyit, már rég nem lenne semmi a levegőben, dragamozas szivek stb. En azért tartom azt, hogy a pasid odavan ezert a nőert plátóian, a nő meg talonban tartja, meg lehet ker tőle ezt azt, amikor épp szüksége van rá. Anyukámnak volt ilyen hódolója, több mint 20 évig, a pasas két házasságot végignézett, elfogadta a sorsat, de sosem feletkezett el anyumról. Apám sőt a nevelőapám is ismerte.
2023. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még most jó korán le kellene zàrnod, amíg nem mélyülnek az érzelmeid és a kapcsolat sem.

Ha már most zavar, akkor később még jobban fog és megmérgez mindent, ha dugnak ha nem. Ugyanigy jártam, utána kértem, hogy vegyenek vissza ebből a szerelmespár stílusból, naivan gondoltam, ha szeret megteszi. El is értem, hogy ritkábban beszéljenek stb, de a végén úgyis én voltam a hibás aki elválasztja az imádott barátjától, szóval ő is én is elnyomva hibáztattuk a másikat és tönkre ment az egész.

Tisztázd le a hatàraidat, ne menj bele olyasmibe amit erzel, hogy a lelked melyen nem tudod elfogadni.

2023. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Így lesz köszi utolsó
2023. márc. 26. 17:17
 20/22 anonim ***** válasza:

Lehet incselkednek csak egymással, viccelnek, de minden viccben van valami komolyság.


Amúgy simán el tudom képzelni, hogy a srác rá vágy, csak hát nem jött össze neki, és akkor te vagy a B-terv.


De az is lehet, hogy a srác és a csaj is poliamor, vagy akármi. Lehet, hogy valami nem működik. köztük, valami meg mégis.



Amúgy simán lehet ez stílus. Van egy ismerősnőm, mindenkinek úgy köszön facén társaságban, hogy csók, vagy hasonló

2023. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!