Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet lerázni a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lerázni a srácot ha bem ért a szóból?

Figyelt kérdés

Olvastam itt nemrég egy hasonló témában kérdést csak a másik oldalról.

Nos egy fiú nem hagy békén. Folyamatosan írogat mióta szingli kb 3 hónapja (barátok vagyunk 5 éve).

De olyan szinten zaklat hogy azt már nem hiszem el. Egész nap ír hogy mit csinálok, bármit írok hogy pl elmegyek egy német tanfolyamra, rögtön írja hogy jön ő is, ha bárhova megemlíten hogy elutazok, írja hogy jön ő is velem.

Egyezerűen ez az egész már felcsesz,hogy hogy lehet valaki ekkora pióca minden ok nélkül. Én soha az életben nem érzékeltettem vele hogy jobban érdekel mint barátság, egyáltalán nem jön be,0 kémia van részemről,ott helyben meghalnék ha úgy érne hozzám. Egyszerűen csak kedves vagyok vele,mint egy baráttal. Sőt pár éve ezt már tisztáztam is vele mert volt egy időszak amikor a barátnője mellett próbált flörtölni velem. Általában nem is írok semmit arra amikor nyomul mert legszívesebben a fenébe küldeném el. Sokszor már ignrálom amit ír de akkor addig ír hogy mégis válaszolok.

Úgy tűnik hogy nem lesz más választások mint durvábban elutasítani (már ha az is beválik egyáltalán :D) mert a szép szóból nem ért. Sajnos a barátságot is tönkre teszi ezzel a nyomulással és észre sem veszi. Rájöttem hogy a pasikkal nem szabad kedvesnek lenni mert egyből az hiszik hogy meg akarod maga dg@tni...és egy barátságot is képesek tönkretenni.

22L



2023. márc. 18. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nehéz felfogású lehetsz, kérdező, ha csak most esett le, hogy ő, veled ellentétben sose barátságot akart tőled.
2023. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki határozottan, hogy mit érzel ezzel kapcsolatban. Meg fog bántódni, de látszólag másképpen nem ért a szóból.
2023. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

jó de én azzal nem tudok mit kezdeni ha ő mindig is többet akart. Elmondtam neki még akkor hogy barátként nézek eá és azt mondta persze maradjunk barátok.

Szerintem ezek alapján ő a nehéz felfogású.

2023. márc. 18. 22:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van más barátja? Mert ha nem, könnyen lehet hogy csak átmeneti és a barátnövel töltött idötakarja pótolni de más ismeröse nincs….
2023. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, bárhogy is próbálod elmondani nem fogja megérteni.

Mindig reménykedni fog abban, hogy idővel ez megváltozik.

Neked kellett volna már rég ott hagynod, nem csak azért mert idegesítően ragaszkodik hozzád, hanem mert ő mindig többet fog érezni irántad.

Ameddig ti "barátok" vagytok, addig mindig abban fog hinni hogy ki fog alakulni valami.

Míg te ezt nem veszed észre.

Ezzel nem teszi tönkre a barátságot, mert rég nem barátság ez.

Csak te akarsz a barátja lenni, de ő nem tud rád úgy nézni ezért tartotok még mindig itt.

Bármit is mondasz, teszel ez nem fog megváltozni.

Nem lesz teljes értékű baratság.

Azért keres mert azt hiszi van remény, tudom jól esik ha valaki ír, de ez már nem az a kategória.

Jobb véget vetni ennek a "barátságnak" és olyan emberrel folytatni aki nem akar tőled többet.

2023. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utoksó:igazad van.

Csak azt nem értem,hogy nem érzékeli hogy engem nem érdekel abból a szempontól?

Az inkább kínos flörtölési próbálgatásaira vagy semmit nem írok órakig/volt hogy napokig, vagy ennyit: 😅.

Hát ebből szerintem mindenki levágja mi a helyzet..

2023. márc. 18. 23:07
 7/15 A kérdező kommentje:

Régen amíg barátnője volt havi 1x taliztunk,kajálni vagy bármi.

Most hogy nincs,minden talit próbálok lemondani,bugyuta indokokkal. De még ezt sem érzékli..

2023. márc. 18. 23:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vagytok "baratok", nekem ez nem férne bele. Megmondanám neki kerek perec, hogyha nem fejezi be a nyomulast, akkor letiltom. Es meg is tenném. Ez igy nem barátság. Előfordul hogy az egyik többet érez, de akkor is tiszteletben tartja hogy a masik nem, es nem nyomul, nem zaklatja naponta órákat.

En se reagalnék, max a semleges dolgokra, es nem mondanam meg hova megyek, csakhogy dolgom van. De legvaloszinűbb hogyha a nem reagalasra is folyton irna, tenyleg letiltanám. Sajnos néha muszáj bekeményíteni

2023. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Dehát milyen romantikus már, hogy nem adja fel.
2023. márc. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudasd vele újra, hogy nem akarsz tőle semmit. Ezért nem működhet két hetero fiú-lány között a barátság, mert az egyik személy egy idő után vonzalmat kezd el érezni.

De a srácnak kellene felfognia, hogy nem akarsz tőle semmit, és tovább kellene lépnie. Nem könnyű, de muszáj ezt csinálnia.

2023. márc. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!