Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi szülőlátogatás lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szülőlátogatás lenne zavaró egy olyan embertől, akivel kapcsolatot szeretnél? Kevesebbet látogatjátok a szüleiteket, amikor kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem arról van szó, hogy pl. egy városban élnek, és átugrik hozzá egy 10 percre beszélni, hanem messze laknak a szülők, és minimum egy-, de gyakran többnapos látogatások lesznek belőle. Ez nektek milyen időközönként túl válik zavaróvá?
2023. márc. 26. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mennem kell, vagy egyedül megy?
2023. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nálam kb. 2 hetes gyakoriság a határ. ha ennél sűrűbb, az azt jelenti, hogy több hétvége telik a szülőknél, mint együtt kettesben. ehhez túl rövid az élet.
2023. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nagyobb ünnepek, plusz ha valami esemény van.
2023. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
A szülőtől is függ. Anyósom bár kedvel és nem vagyunk rosszban, rémes természete van, elviselhetetlen, így a két havonta egyszer is borzasztó sok. De nyelek. Igaz, a férjemből még hamarabb kihozza az állatot, úgyhogy ezért sem forszírozza a gyakoribb menést. Amúgy nekem kéthetente egy hétvége lenne a határ, ahogy más is írta.
2023. márc. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én (nőként) azt látom, hogy ez általában nemtől függ, a férfi családjához lehetőleg minél ritkábban kelljen menni, a nőéhez meg gyakrabban, mert a pasi anyja csak gonosz lehet, a nőé egy tünemény.
2023. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!