Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Áthívott magához, majd hajnali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívott magához, majd hajnali 3-kor esett be az ágyba mellém, jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Még nagyon friss párkapcsolat, 3 hónapja vagyunk együtt, a haverok az élete fő részét képezték eddig, de egyre inkább láttam a változást, hogy kezdek fontos lenni számára. Tegnap este áthívott magához, lemondva a barátokat. Majd 11-re mégis áthívott egyet, így én elmentem egyedül aludni, hogy ma tudjak teljesíteni a munkában. Hajnali 3-kor hívtam telefonon, hogy szerinte ez normális-e? Egyedül otthon is tudtam volna aludni, nem kellett volna ezért átmennem. A válasz az volt, hogy szerinte ez teljesen normális és én vagyok a nem normális, hogy ezen felhúzom magam, hiszen ő azt csinál amit akar. Szerintem ez merő tiszteletlenség. Reggel szakított, mondván elege van az indokolatlan hisztiből és szerinte ez kimeríti azt.

2023. márc. 28. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Eltúlzod, ez nem jelenti, hogy nem tisztel téged és az idődet hiszen úgyis aludtál
Igazad van, ha már áthív magához ne a haverok legyenek a fontosak
53 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ugye nem gondolkodsz abban, hogy ezzel a nagyképű, gyermeteg hülyegyerekkel ma még szóbaállnál? Aludjon a haverjával.
2023. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Borzasztóan érzem magam és már azt sem tudom, hogy tényleg velem van-e a gond. El nem tudnám képzelni, hogy én ilyet tegyek azzal, akit szeretek! Csúnyán kiakadtam hajnalban, ami miatt ostorozom magam. Fogalmam sincs helyes volt-e, vagy minden pasi ilyen?
2023. márc. 28. 11:24
 3/26 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő gyerekesezik le engem, amiért ezeket megjegyzem, mondván szerinte egy párkapcsolatban is mindenki azt tesz és akkor amikor akar, amihez épp kedve van, ameddig nincs szó megcsalásról, szerinte ez egy gyerekes hiszti, amit én levágtam.
2023. márc. 28. 11:25
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Jajj ne már... Engem sosem zavart, ha a pasim a barátaival sörözött, bulizott vagy akár kirándult, de a falnak tudok menni attól, amikor valaki (akár pasi, akár sima barát, akár testvér, AKÁRKI) egy random bulizásért félbeszakítja a közös programot és lelép mellőlem.
2023. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem te írtad ki a haveros kérdést valamelyik nap is?
2023. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

szerinte egy párkapcsolatban is mindenki azt tesz és akkor amikor akar,


A hapsinak még soha nem volt kapcsolata. Így mondjuk nem is lesz. Keress felnőtt férfit szerintem.

2023. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5%

Én mondjunk nem vágom a durci okát, 11-ig együtt voltatok, akkor te elmentél aludni, ő meg még nem volt álmos és kártyáztak vagy nem tudom mit csináltak

Amúgy mit csináltak?

2023. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 NTBS ***** válasza:
100%
Igazad van és jól tetted, hogy kiakadtál. Örülj, hogy vége.
2023. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem, de megnézem, hátha abban is vannak előrevivő válaszok. Mondtam neki, hogy menjen én akkor hazamegyek, teljesen felesleges ott aludnom egyedül, itthon legalább gépezek stb. Nem, ő mindenképp velem akar lenni és nem megy haverokhoz. Oké. Erre 11-re jön hozzá egy... Ha elvannak két órát rendben, nade, hogy 3-kor úgy kell felhívnom, hogy hallo itt vagyok ám. Nekem ez nagyon furcsa, de a legfurcsább számomra, hogy tényleg teljesen hisztis tyúknak hoz ki ezért.
2023. márc. 28. 11:31
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

Tudod mi a legnagyobb baj? Hogy megkérdezed jogos e a kiakadásod.


"Reggel szakított, mondván elege van az indokolatlan hisztiből és szerinte ez kimeríti azt."

Akkor menjen az apja f_szába. Nőljön fel. Elmondom neked sose fog.

Párkapcsolatban így nem viselkedünk.

Nincs neked ilyen majomra szükséged.

Ha vissza menne könyörögni, vissza ne fogadd.

2023. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!