Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadasom?

Figyelt kérdés

Rég óta egyutt vagyunk van egy gyermekünk is. Kocsi még 2 éves. Végre kitudunm szakadni most hétvégén picit a megszokottból, vigyáznak a fiunkra. Már 3 hete amikor tudtuk ezt a mai programot (sima szülinapos egy havernak kibérelt presszóban) beszéltük a párommal hogy legközelebb (nem most/ma!) elmegyunk diszkóba is. 1000 éve nem voltunk. Oké. Erre tegnap a párom "előzetesen jelezte" hogy holnap amikor én 8 körül hazajövök altatasra ő maradna a kollégáival és mennek fel bulizni.

???????

Ti erre mit leptetek volna?

Hagyjatok menni miközben itthon maradsz a gyerekkel és nem így volt megbeszélve....?!

Vagy kiakadva elmondanatok hogy ez mennyire rosszul esett és nem erről volt szó.


2023. márc. 25. 11:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen jelezném, ha valami nem tetszik. Kiakadni nem kell, mert az ritkán vezet eredményre.
2023. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Megunta a családosdit veled. Inkább külön akar bulizni. Jogos a ki akadásod, de bizony ő ezt nagy ívben le fogja szrni.
2023. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Engem csak az érdekel miért releváns ,hogy a kocsitok 2 éves.
2023. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem érsz el vele semmit, hogy mondod neki, mert nem érdekli.

Ha veled akart volna menni, akkor menne. Nélküled akar bulizni. Te is menj el nélküle és kész.

2023. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kijelenteném hogy jó, igaz kedves nem így volt megbeszélve.. de menjél, ha, holnap te vigyázol a gyerekre, mert nekem is hiányzik a szórakozás..
2023. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nála nem így működik. Felhalatlmazva érzi magát a bulizasra nem gyerek felügyelt re mert ő 7 napból 6ot dolgozik sokszor 14 órát. Ebből már volt balhé.

Szóval azt mondaná nem gondolom komolyan hogy szabadnapjan is a nyűgös gyerekkel legyen én meg valahol máshol.

2023. márc. 25. 11:47
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Én alapból nem értem, még sosem volt másnál ilyen sokat a gyereketek, és egyből ott hagynád aludni is?
2023. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7es mi van?? Írtam hazajövök 8 körül altatásra. 🤷‍♀️
2023. márc. 25. 12:04
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Én letojnám személy szerint, hogy hová megy, mert látszik, hogy nem érdekli, hogy téged ez bánt. Nem akar veled együtt lenni. És az, hogy ő felhatalmazva érzi magát, mert ő dolgozik ez eléggé nagy baj.

Ezek alapján alulrendelt vagy a kapcsolatban és kb. neked qss van, mert ő dolgozik.

Helyedben azon gondolkodnék el, hogy egyáltalán megéri-e vele élni továbbra is, mert a kicsinek árt a feszültség, érzékeli, hogy szomorú, vagy ideges(ek) vagy(tok).

Téged meg a buli izgat???

2023. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

"Engem csak az érdekel miért releváns ,hogy a kocsitok 2 éves"

- mert férfi! :D a család része.

2023. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!