Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok velük miről beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok velük miről beszélgetni! Mit kéne mondanom? Szerintem nem is bírnak!

Figyelt kérdés
Nem sokára szilveszterezni megyünk a párommal és jó formán nem ismerek senkit csak egykét haverját de nem éppen azok lesznek ott akik annyira sokat szoktak velem beszélni és egy kocsival is megyünk és az út kb 2 óra ráadásul jön velünk egy srác és a cicababa barátnője és én félek hogy nem tudok hozzá szólni a témához és megint az lesz hogy mert én nem érzem jól magam stb... De mit tudnék velük beszélgetni nincs is közös témánk de a programot meg nem lehet már lemondani! Segítsetek légyszi mit csináljak miről beszéljek velük?
2008. dec. 28. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél valami cd-t magaddal, és azt hallgassátok az út alatt. Ez oldja a kinos csend miatti feszültséget, és előbb utóbb a társalgás is majd biztosan beindul köztetek.
2008. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt tavaly szilveszterkor. Az akkori barátom, ilyen "felsőbbrendű" társaságba tartozott, és nem nagyon tudtam miről beszélgetni velük, mert csak a pénz, a divat, a cigi, a pia, a régi emlékek és egyebek. (barátom nem ilyen volt, nem is értettem hogy került oda)

Szerintem amúgyis gáz egy olyan társaságban a régi közös élményekről órákon át beszélni, ahol lehet egy-két személy, aki nem tud egyáltalán hozzászólni. Próbálj valami olyan témát felvetni ami érdekel! A buliban biztos találsz valakit, akivel megértitek egymást, és akivel beszélgethetsz. Nem kell mindenkinek, mindenkit csípnie, sajna ez az élet rendje. Próbáld meg jól érezni magad, aztán lesz ami lesz. :)

2008. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos cica az a lány? Mert én már jártam úgy, hogy külsőre az volt, de egyébként nagyon kedves, rendes. Szerintem először csak hallgass egy kicsit, hogy mihez szól hozzá, aztán próbálj olyan témát felhozni. Lehet, hogy két óra alatt esetleg kiderül, hogy lehet vele beszélgetni. És akkor már lesz egy ember estére is.

Légy kedves és közvetlen, lehet, hogy megismerkedhestz ott normális emberekkel is. A fő, hogy ne állj neki próbálkozás nélkül duzzogni, mert akkor a párod is okkal fog haragudni rád, hiszen te meg sem próbáltad megismerni a barátait.

Sok sikert, és jó szilveszterezést!

2008. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na mint kiderült utána érdeklődtem a lánynak és azt mondták kedves lehet vele beszélgetni de kétszínű és tavaly szilveszterkor az egyik volt osztálytársam pasijára mászott rá közben meg neki mták hogy figyelje meg csalja e a csajt!na széép!MI?
2008. dec. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!