Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud olyan történni egy házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud olyan történni egy házasságban, ami ezt indokolja?

Figyelt kérdés

Adott egy tizenot eves kapcsolat, ami alapvetoen jol mukodott az elmult evet leszamitva. Ebbol ot ev hazassag.

Az utobbi idoben sok volt a vita a veszekedes es a ferj sokszor orditott a felesegevel, ahogy egyebkent a feleseg is. A ferj szajan neha kicsuszott egy "qrva" ami a legtobb nonel abszolut tilos es nyilvan az ember nem is szeretetbol mondja.

Ezen idoszakon felbuzdulva normalis, hogy a no megcsalja a ferjet? Tudom hogy minden az elozmenyektol fugg de vegyuk azt, hogy ez egy jo kapcsolat volt az elozo idoszakot leszamitva.



2023. márc. 31. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

A megcsalás sosem jogos!

Szakíts és akkor szabadon keress mást.

Nincs az az ok amiért belehet magyarázni a megcsalásba, hogy jogos volt és nem vagyok hibás mert a másik ezt meg azt mondott rám.

2023. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom. Azzal takarozik a kedvesem, hogy "nem lesz buntudata mert boldog akar lenni". En sem jokedvembol vitaztam vele annyit, engem is megviseltek azok a vitak. En a munkaba menekultem olyankor, meg zabaltam (fel is kaptam magamra fel ev alatt 5 kilot) meg minden este 1-2 sor utan tudtam csak elaludni, de meg se fordult a fejemben az, hogy masfele nezegessek. Nagyon sok minden eltort bennem attol, hogy o ezt meg tudta lepni velem szemben.
2023. márc. 31. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!