Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen úgy élni párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy élni párkapcsolatban, házasságban, hogy az a társad egyik családtagjával kölcsönösen utáljátok egymást?

Figyelt kérdés
A párod melléd áll, ha kell? Szokott szidni neki téged? Mennyire zavaró ez a mindennapokban? Veszekedtetek emiatt?
2023. jan. 20. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hülyeség ez, hogy mellé kell állni azért, mert a párod. Amellé álljon, akinek szerinte igaza van. Egyébként meg rendezzék egymás között, nem kell belevonni egy harmadikat. Együtt lakni anyóssal, testvérrel viszont mindig rossz vért szül, szóval nem szabad bele sem kezdeni ilyenbe, amíg nem megoldható a külön lakás.
2023. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Párom anyja, nekem meg az apám ilyen. Mi egymás mellé állunk, mert teljesen jogtalan és szánalmas az a hiszti, amit felnőtt ember létükre művelnek. Aki a saját gyerekével ezt csinálja, az megérdemli, hogy rá se nyissák az ajtót. Amelyik szülő szereti a gyerekét, az örül a gyereke örömének és maximum óvni próbálja, nem pedig úgy viselkedik, mint egy kellemetlen, rosszindulatú görény g*ci, hogy miatta égjen a mi képünk is.
2023. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem a párom mellett állok, hanem az igazság mellett. Ha a párom lenne indokolatlanul szemétláda valamelyik szerettemmel, hamar nem lenne a párom. De csak azért nem fogom bevédeni a rokonaimat, mert a rokonaim. Láttam eleget belőlük, hogy tudjam, mikor van az, amikor nekik kellene kussolni és elgondolkodni magukon.
2023. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem működhet így a házasság/párkapcsolat, csak meg kell tartani a kellő távolságot az adott családtag és közted.

(Nekem van ilyen, férjem felnőtt gyereke, hiába lakik a városunkban, két évben ha egyszer látom, pont jó is így.)

2023. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!