Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg el tud múlni így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg el tud múlni így a szerelem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 8 év után 2 hete szakítottunk. Igazából ő dobott ki azzal az indokkal, hogy már nem szerelmes.

Nekem ez olyan hihetetlen. Mármint nyilván tiszteletben tartom a döntését és nem is kapálózom, de annyira a semmiből jött...létezik ilyen, hogy csak elmúlik a szerelem? Vagy neki is biztos lesznek még hullámok?



2023. ápr. 1. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Igen, létezik. Sőt, minden esetben elmúlik. De attól még lehet egymást szeretni egy életen át


Itt nálatok más gond is volt. Illetve gondOK.

2023. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Már régebb óta nem szeret, csak 2 hete vallotta be.
2023. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy folyamat volt,csak most sokallt be annyira,hogy őszintén elmondja neked.Nyilván nem tegnap óta érzett így...
2023. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Majd megtudod 1 hét mulva a faceről ha már másikkal van
2023. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy létezik ilyen. Én is emiatt szakítottam annak idején, és milyen jòl tettem, hogy huszon évesen nem maradtam egy olyan kapcsolatban, ahol szeretet és tisztelet van, de szerelem már nincs.
2023. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
sajnos elmúlik, de összetenném a két kezem ha legalább fele ennyi ideig lennék kapcsolatban.
2023. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak akkor múlik el, ha valami hosszabb távon nem működik a kapcsolatban. Akar a kommunikáció, szex vagy bármi más. Ha csak úgy, magatol elmúlik, akkor sosem volt szerelem.

Nem hiszek abban, hogy a szerelemből szeretet lesz. Akit csak szeretek, azzal nem szexelek. Ebben is más pl egy kapcsolat egy barátsághoz kepest.

2023. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

"Nem hiszek abban, hogy a szerelemből szeretet lesz."


Pedig ez így van, mély szeretette alakul át valakinél később, valakinél korábban.

2023. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs így. Na, akkor mi van? Véletlen sincs olyan, hogy két ember teljesen máshogy gondolkozik és máshogy lát dolgokat, ugye ? Miért kell mindenkinek azt hinnie, hogy amit állít, az tény? 🤦🏼‍♀️
2023. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

A többség szerint elmulik átalakul. Akárhol olvasod mindenütt azt írják.

Lehetnek szerencsés kivételek, nem állítottam, hogy nem, de kivételek akkor is.

2023. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!