Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elfog múlni a harag?

Figyelt kérdés
A barátom egy hónapja hirtelen egyik pillanatról a másikra szakított velem egy apróság miatt. Majd 3 héttel késöbb felkeresett, találkoztunk, megbeszéltük a dolgokat és rájött hogy hiba volt ezt a döntést meghozni hirtelen felindulásból. De pont akkor keresett meg amikor már kezdtem túllenni rajta, elfoglaltam magam, már nem tudtam elképzelni hogy újra vele legyek (már nem azaz ember akit megismertem). ùjrakezdtük, igyekszik, teper rendesen. De bennem akkora a harag hogy csak úgy eldobott mint egy szemetet, s nem tudok benne megbízni. jópárszor bocsánatot kért de félek hogy megint át kell élnem azt a fájdalmat. Persze megígérte nem lesz több ilyen... de ki hiszi el ezt ilyenkor? Vajon elfog múlni az iránta érzett haragom s ha igen akkor mi segíthet ebben? Nagyon szeretném elfelejteni azokat a szörnyü érzéseket és napokat de nem megy... az idö segíthet? Lehet ebböl még valaha normális kapcsolat? 20L

2019. dec. 16. 05:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az az "apróság", ami miatt akkor szakított veled?
2019. dec. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp éjszakáztam és ő hirtelen elköszönt és lefeküdt aludni. És csak szerettem volna ha nem így puff elköszön. Ennyi
2019. dec. 16. 05:42
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog. Szakítaatok, még most. A barátod érdekében.
2019. dec. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

20 éves vagy, mégis miért akarnál visszamenni a régi xar kapcsolatodhoz, ahelyett, hogy egy jobbat keresnél? Semmi értelme. A barátod már nem az az ember, akit megismertél, te magad mondod, ráadásul ilyen kis piti apróság miatt képes volt szakítani, ez lehet, hogy egy ideig nem fog megismétlődni, de szerintem sem lehet benne megbízni. Bizalom nélkül meg nincs kapcsolat. A haragod pedig szerintem el fog múlni, idővel, de még túl korai az újrakezdés ehhez.


Felmelegítve csak a töltött káposzta jó, nem hiába mondták ezt nagyanyáink.

2019. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"És csak szerettem volna ha nem így puff elköszön."


És ezt teljesen normális hangnemben a tudtára adtad / kérted tőle, ő meg puff, szakított?


Vagy mégis hogy kell elképzelni?

2019. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, te voltál az, aki duzzogott amiatt, mert ő elment aludni. De elköszönt, nem? Akkor mit kellett volna még csinálnia? Miért nem hagytad aludni? Emiatt nem kellett volna megbántódni. Azt hiszem, mind a kettőtöknek gyakorolnia kellene a dolgok megbeszélését, így nem fogtok tudni egymás mellett élni, egy gyereket felnevelni végképp ne.
2019. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De bocsánatot kértem tőle másnap reggel.. Tudom hogy túlreagáltam de ő addigra elhatározta hogy szakít.. Elég makacs ember így esélyem se volt.
2019. dec. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!