Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt jelent, ha egy év kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt jelent, ha egy év kapcsolat után érzelmes álmom volt mással?

Figyelt kérdés
Nem szexuális, hanem ilyen érzelmektől túlcsorduló álom egyik ismerősömmel. Soha mégcsak nem is tetszett az illető, ma viszont a nap folyamán gyakran visszagondolok az álomra és az illetőre is. A gond csak az, hogy közben párkapcsolatban vagyok, és szeretem is a párom, és el nem tudnám képzelni, hogy mással legyek. Akkor viszont hogyhogy ilyet álmodtam?

#mással álmodni
2023. ápr. 3. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Semmit.
2023. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tudatod vivodik a tudatalattival. Rengeteg impulzus eri az agyad napkozben, amiket nem dolgozol fel, de valamilyen formaban tarolodnak. Nem feltetlenul kell indokolt legyen a vagyodas, sokkal fontosabb viszont, hogy mit ereztel, mikozben az almod tortent, mert az a valos reakcio, ahogy az eletben is reagalnal az adott helyzetre.
2023. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Igazából nagy eséllyel mindegy ki volt az a személy az álmodban.

Az álmod szerint milyen viszonyban voltatok? Mert ez számít. Ugyanis ha az álmodban ő volt a párod szerepében - de mivel szükség van egy alak megformálásához arcra meg ilyesmi, így az agy betöltött egy random arcot oda - akkor az érelmeid tulajdonképpen a párodnak szólnak.


De.. ezt leszámítva is az esetek 90%-ban abszolút semmit nem jelentenek a konkrétumok az álmokban. Ugyanis pont, hogy a konkrétumok nem számítanak, csak a relatív pontok, azaz, hogy hogyan viszonyulsz napközben és álmodban az adott helyhez, tárgyhoz, személyhez.

2023. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Semmit. Az álmaink nagyon furák, összevissza keveredik bennük mindenféle tudatalatti érzésünk és gondolatunk, amit kivetítünk random ismerőseinkre.
2023. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!