Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit tennétek, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tennétek, ha ez kiderülne a párotokról?

Figyelt kérdés
Mit tennél, ha elmondaná, hogy egy fájdalmas szakítás után nem akart kihasználni lányokat, és nem volt bulizós típus, ezért néhány alkalommal elment prostihoz. Szakítóók vagy elfogadnád? Bár általában ez nem az ismerkedés elején szokott előjönni, és nem ezzel nyit az ember, de van különbség, ha a kapcsolat elején derül ki vagy pár hónap után? Úgy értem, pár hónap vagy év után lehet, hogy már szeretnéd és ismernéd annyira, hogy bíznál benne, és nem szakítanál emiatt?
2023. ápr. 3. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem volt még soha olyan párom akinek ne lenne nője ha akarna. Szoval incelekkel én általában egy randiig se jutok el nemhogy ilyen vallomásokig.
2023. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
A prosizás rossz, értem??!!!!
2023. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Próbálok olyan ember lenni, aki nem akad fenn ilyeneken, de egyszerűen nem megy. Pedig könnyebb lenne az életem, ha el tudnék fojtani dolgokat.


Nekem ez beakadna nagyon, nem tudnék másra gondolni.

2023. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy, tehát igazából nem nagyon zavar. (Talán csak az, hogy megtudtad, és nem tudsz mit kezdeni az infóval?
2023. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, csak gondolkodom. Az mennyivel jobb, ha valaki buliban szed fel nőket? Itt nem arról van szó, hogy az adott ember nem találna, hanem arról, hogy mondjuk túl elfoglalt vagy nem jár olyan bulizós helyekre, ahol lenne lehetősége ismerkedni.
2023. ápr. 3. 19:11
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Ezt simán elfogadnám így. (A hobbiból, heti szinten járó, majd beszámolókat írogató, magukat prosti szakértőnek való pasikat viszont nem.
2023. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nem sok a különbség. Attól még lehet rendes ember.
2023. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Jobb a buli, mert ott a nő is akar szexelni. A prostit kibéreli, a nő testére mint szolgáltatásra gondol.
2023. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Jobb a buli. Ott mind a két fél akarja a szexet. Fizetni érte és úgy szexelni, hogy a másik kicsit sem kívánja a dolgot... Hát nekem ez taszító lenne.
2023. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"nem akart kihasználni lányokat"


Azok a lányok önként használnák a testedet, tudják hogy ez miről szól. Nincsenek kihasználva.

Viszont ha egy pali fizet a szexért, ráadásul olyanért, amiben a nő nem is élvezi és mégis képes erre állni a farka, attól a gyomrom felfordulna és nem tudnám tisztelni az ilyen embert.

2023. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!