Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan veszekszünk, elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan veszekszünk, elegem van már a páromból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig kisebb nagyobb viták vannak. Tudja hogy vitatkozás lesz belőlük, de csak azért is piszkálódik, vagy azokat a dolgokat mondogatja amik engem kellemetlenül érintenek. Persze azt mondja hogy ÉN vitatkozok, pedig ő kezdi el ezt az egészet.

Elegem van az életemből. Nőnek sem érzem már magam igazán.

Van egy gyerekünk is



2023. ápr. 4. 14:32
1 2
 1/11 Hans Pötterman ***** válasza:
43%
Ez csak egyre rosszabb lesz nagyon úgy tűnt
2023. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Hagyd ott, add ki az útját. Viszont én szívesen foglalkoznék veled.
2023. ápr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Lehet nem kellett volna engedd neki, hogy az ondoja felusszon a mehedig es az egyik spermiumja befeszkelje magat a petedbe. Mert ennek kovetkezmenye eleg eros huzokartya a szakitasnal. Furcsalom, hogy a szemelyisege nem tunt fel neked az ismerkedesetek elso szakaszaban. Szereny szemelyem tartozkodik az ilyen drama generalo plebektol, mert akarcsak te en sem szivlelem az ilyen embereket. Egy bloffel probalkozhatsz, megmondod egyenesen, hogy elhagyod, ha nem fejezi be a hulyesegeit, ha meg nem erdekli, akkor azt jelenti amugy is semmibe vesz teged, nincs sok dolgotok egymassal mar.
2023. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nincs megfelelo kommunimacio. Ugyis szakitas lesz a vege.
2023. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Árokban vagytok. Innen vagy előre, vagy hátra lehet mozogni, de benne lenni szar.

Szóval vagy párterápia, vagy szakítás.

2023. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Ezt szexhiányosan szokták csinálni. Ha van köztetek egyébként, akkor meg nem vagy neki elég, nem szerelmes beléd, valamiért veled van, de más típusú csajok jönnek be. Ha már nem vagytok fiatalok és az elején viszont izzott a tűz, akkor meg egy gennyláda, hogy menne tovább a fiatal husira. Akkor kicsit soktényezősebb, hogy mit tegyél. Elhagyhatod, de ha nincs elég pénzed, akkor gáz. Ha van elég pénzed, akkor is egyedül maradsz a gyerekkel az ő segítsége nélkül. Arra sincs garancia, hogy egy másik párkapcsolatod lesz, és az jobb lesz, mint ő.
2023. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt én sem tudom miért van velem ha veszekszik meg kötekszik állandóan. Ki tudja leehet csak valami más motivácioja van már... Szerelem tuti nincs, szerintem akkor nem bántana így.

Mondjuk a családja sem egyszerű eset

2023. ápr. 4. 15:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy tudtok változtatni, vagy szakítás. De a változáshoz ő is kell.
2023. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Szakíts, mi mást? Nem szereted őt, eleged van és a gyereknek ezerszer jobb nélküle, csak hétvégén látni, mint nap mint nap azt hallgatni, hogy veszekedtek! Tehát szépen hagyd el, ő meg fizesse a gyerektartást.
2023. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Inkább a gyereketeknek van 2 hülyegyereke :D Jól megnyert titeket magának. Biztos szép élete lesz.
2023. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!