Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint egy szerelmes kérdés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint egy szerelmes kérdés? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég átlagos csak hátha valakinek van hasonló tapasztalata azért kérdezem.

Szóval van egy lány aki elég rendesen bejön nekem, talán szerelmes is vagyok belé, abból kiindulva, hogy minden nap rá gondolok, a probléma az ott kezdődik, hogy én már nem abba az iskolába járok ahova ő (ugyan abba a városba csak másik suliba járunk). Tavaly még ugyan oda jártunk, viszont későn léptem, mert csak akkor vettem erőt magamon amikor már vége lett a sulinak így csak írni tudtam neki mailt, hogy meg szeretném ismerni, hasonlók, visszaírt aranyos volt, viszont msn-re mégsem vett fel. Nyilván nem jövök be neki vagy nem tudom, nem értem a lányokat, viszont azóta se tudom elfelejteni, túlságosan belezúgtam. Van valakinek hasonló tapasztalata? Nagyon össze vagyok emiatt zavarodva...


2010. okt. 8. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépen menj el a lány elé a sulihoz, várd meg, és vidd el sétálni.
2010. okt. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy légy férfi, verd ki a fejedből, nézz más csajok után, és ne olvass több Tvájlájtot!
2010. okt. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 02:53-sal értek egyett, ha elhívód sétálni az naon cuki egy fiútól.

22L

2010. okt. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az MSN....

Ez olyan nagy dolog?

Érdemes ennyitől elbizonytalanodni?

2010. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem persze, nem nagyon dolog, csak direkt megkérdeztem, hogy felvehetem-e, azt mondta igen, aztán nem lett belőle semmi.


Tvájlájtot nem olvasok, mert nem hiszek a meleg vámpírokba, maradok a Pengénél.


Sétálni meg nagyon szívesen elmennék vele, ha eddig beszéltem volna vele élőbe, de mint írtam csak egy mailt váltottunk, meg párszor egy szija messziről. De valami ilyesmi lesz...

2010. okt. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!