Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyat láttam amit nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyat láttam amit nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Néhány órával ezelőtt a kedves párom telefonját kölcsön kértem, hogy használjam a fényképezőjét mert akkor épp tölteni volt az enyém.


Amikor ki kódoltam véletlenül vagyis ösztönösen megnéztem az bejövő üzeneteket.

Egy bizonyos hölgyemény írt rá, hogy mizu van?🧐


Azóta ezen rágódok, hogy mit akarhat az a nő.

Félek megkérdezni, mert reggel jól felhúztam az agyát a páromnak.

És csúnyán megsértett és még bocsánatot sem kért, származnak és sovány h**nék nevezett!



Csak KÍVÁNCSISÁGBÓL rá kerestem a nőre, hogy ki is az 😎nem is mondom, hogy az hogyan néz ki


Mind1 is, én most nagyon ezen rágódok, megemlítsem, hanyagoljam, enyhén kérdezzek rá?!

A párom ismerve, kifogás, kiakad vagy mi közöd hozzá?!

Ezeket vágja hozzám



2023. ápr. 5. 20:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy normális kapcsolatban megbeszélhetik az emberek egymással veszekedés nélkül a dolgokat.Én rákérdeznék,hogy miért írt rá.
2023. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát én biztos rákérdeznék a férjemnél, hogy figyu már, ki ez a spiné aki neked írkálgat. Egyszerűbb, mint sztorit gyártani, szerintem. Ha támad (miért kutakodsz a telefonjában) meg hebeg habog akkor vaj van a füle mögött. Ha nincs semmi akkor elmondja őszintén és nyugodtan.
2023. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
Engem az érdekelne miért turkálsz a telójában 🤨
2023. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

#13

Legalább megtudja, ha hülyének nézik..

2023. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mizu? ( Mikor találkozunk az adósság csökkentése érdekében)

Rám is írt már nő mikor nem volt nálam a telefonom, párom vissza írt neki és szépen el üzengettek egymással. Nekem semmilyen ügyben nincs takargatni valóm. Meg tudunk mindent beszélni. Egyébként kérdezd meg!

2023. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, kicsit másképp nem direkt!

Azt a dumát vágta, hogy :'' És valaki válaszolt neki és én nem tudok róla?''

Igaz, hogy nem válaszolt neki, de azóta nem is láttam az üzeneteit. Igazából nem is szoktam nézegetni, a tegnap csak véletlenül láttam.

2023. ápr. 6. 09:17
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem kezdett el üvölteni vagy valami, de túl nyugodt volt és nekem gyanús ez 😁 de ki tudja
2023. ápr. 6. 09:18
 18/18 anonim ***** válasza:
37%
13# ha nincs rejtegetnivalója, akkor miért ne nézhetne?
2023. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!