Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házasság lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy 33 éves,hét éve nős férfiről van szó,aki elmondása szerint boldog és kiegyensúlyozott házasságban él.Lakásuk van,kocsijuk van, jól kereső értelmiségiek.A felesége volt eddig az első és egyetlen nő az életében.

A férfi egy szexpartner keresőn megismerkedett egy jóval idősebbel,mert arra vágyik,hogy ilyen diszkrét kapcsolata legyen.De szeretné,ha ez a idősebb simogatná,ölelgetné...

Tegnap mesélte el nekem, mint egyetlen barátjának.Nem értem az egészet,mert az én szememben eddig álompár volt, a hűség mintaképe.Már találkozott is az idősebbel,egy másfél órás beszélgetésre,ahol öleléseket és puszit kapott...Teljesen átélve mesélte el.

Mi történhetett,hogy így kibillent ? Szerinte nem hagyja el a nejét,ugyanúgy szereti.Hát szerintem meg nem, vagy már nem úgy...

Szóval, ez egyáltalán boldog házasság?


2023. ápr. 7. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tud róla a felesége? Ha nem, akkor nem szereti. Átveri, megalázza. Ilyet nem teszünk olyannal, akit szeretünk.
2023. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Wow, micsoda pletykafészek vagy. 🤣

Amúgy a sztori semmi extra. A szokásos kirakat házasság, ami belülről rohad.

2023. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos. Az otthoni pinára ráunt. A házasságok nagyobb része ide jut mindig. Ebből lesznek a válások idővel.
2023. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem én,de basszus, egy 60! éves nővel kezd?

Szinte a nagyanyja lehetne?!

2023. ápr. 7. 09:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig az kell ami nincs.
2023. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valòszínű problémás a hapsi, eleve azért keresni egy jòval idősebb nőt, hogy kapjon ölelést és puszit, hát nem vall egy egészséges lelki világra.
2023. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus?
2023. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem boldog házasság. Amúgy idősebb nővel vagy férfivel találkozott?
2023. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nővel találkozott.És mikor elmesélte,láttam,hogy lelkendezik.

Nem értem, mert jó csaj a felesége.

2023. ápr. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!