Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki kertes házban él, az mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kertes házban él, az mi jogon várja el a férfitől hogy ő mosogasson?

Figyelt kérdés
Van a férfiaknak elég kinti munkája meg benti szerelése. Pl: fűvet lenyírni, A sövényt lenyírni, Tetőt javítani, fát hasogatni, tüzet rakni mindennap...stb Mire fel várják el a nők hogy nekik segítsenek még? Neki az a dolga hogy főzzön mosson takarítson, a férfinak meg a sajátja.

2023. ápr. 7. 15:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Ezt meséld el annak a nőnek, aki a férje helyett vágja a füvet, ássa és kapálja a kertet 🤷‍♂️
2023. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
1. Neki nem mesélni kell, hanem válni. De ez inkább a kivétel mint a szabály.
2023. ápr. 7. 15:16
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg? A 2. volt férjemnek kertes háza van, de én hordtam be a fát és a szenet a kazánba, valamint vágtam a fát, ástam és kapáltam a kertet, etettem az állatokat. Egyedül a fűnyírást csinálta meg és mindezt veszélyeztetett terhesként.... Úgyhogy igenis mosogathat a férfi is, mert az nem csak női munka! Nem minden férfi egyforma, de akkor már legyen viszonylag egyenlő munkamegosztás.
2023. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként nincs női vagy férfi házimunka, mindez csak megbeszélés kérdése. Tudod, kommunikáció.
2023. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

kertes házban élünk a párommal,


- füvet 2 éve robot fűnyíró nyírja,


- sövényünk nincs


- tetőt nem kell javítani naponta, sőt, az elmúlt 10 éveben nem kellett és most is csodás állapotban van.


- gázzal és villannyal fűtünk így nincs fahasogatás sem tűzrakás.


Ja és mosogatni se kell, mert van mosogatógép, amibe csak be kell pakolni, meg ki kell onnan pakolni. Ezt még a gyerkőc is meg tudja már csinálni.

2023. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%

dind ding ding!!!!!


Gratulálunk ön nyert!


Megnyerte a "a hét leghülyébb kérdése" kitüntetést!

2023. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
5. Hát igen az átlag magyarnak van robot fűnyírója, én kérek elnézést ezzel nem számoltam.....
2023. ápr. 7. 15:34
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Sőt mosogatógépe is van!
2023. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

Visszamaradott vagy. Ma mar van mosogatogep :D Folegpapirtanyer,eldobhato evoeszkozok es poharak. Aki nem mosogat,ilyen 1x hasznalatosokat vesz.


Fozni?? En olyan dietas kajat fozok,amibol ugyse ennel 😂😂


Mosas: mindent egybe mosok. A soteten kivuli ruhaidat akukaba dobnam.



Fat hasogatni?!?! Minimum,h cirkofutes,de inkabb geotermikus futes van bevezetve. A favagas nevetsegesen elmaradott es2x annyiba jon ki,mint a gazfutes….

2023. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
9. Ékezetes karakterekről hallottál már?
2023. ápr. 7. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!