Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a jelenlegi páromból az hiányzik, amiért dobtam az exem?

Figyelt kérdés

Sosem volt balhés az ex barátom, viszont bármikor kimert értem illetve értünk állni, bárkivel szemben, amivel még nem is lett volna gond, inkább a módszereivel, én sok esetben túl agresszívnek tartottam, de nem volt semmi olyan, ami miatt valaha megfordult volna a szakítás a fejemben.


Viszont nyáron jött hozzánk egy új srác dolgozni, és mindenkibe belekötött, belém és, folyamatosan csesztetett, beszólogatott, egy idő után minden nap sírva mentem haza, és a legutolsó csepp az volt a pohárban, amikor megszorította a nyakam és a falnak szegezett. Ezt elmeséltem anno az exemnek, aki pár napon belül intézkedett, nem tudom pontosan mit csinált, nem tudom pontosan, hogy kiknek a segítségével, és, hogy mit csináltak pontosan, de pár napig nem jött az a pali aki mindenkit csesztetett, majd pár nap múlva, bejött, és felmondott azonnali hatállyal, sántított, az arca fel volt dagadva, és pösze volt vagy nem tudom de nem tudott normálisan beszélni.


Ami nekem sok volt, ez már bőven olyan kategória, amiért lecsukják az embert, ráadásul felakartam mondani, 1 hónapon belül megoldódott volna az egész, kidobtam az exem, és többet nem hallottam felőle.


Összejöttem egy másik pasival, aki az ellentéte, minden jól és szépen alakult, de mellette realizáltam, hogy hiányzik az a magabiztosság, ami az exemben volt, a mostani párom egy tesze tosza, ha a sorban beállnak előtte, nem mer szólni, ha valaki bunkó vele, nem mer kiállni magáért, múltkor a Tescobol kifele jövet belénk kötött pár roma, és mondta, hogy gyorsan fussunk a kocsihoz, nehogy baj legyen.


Egyszerűen tök férfiatlannak tartom az ilyen magatartást, hiányzik az a "vadság" ami az exemben megvolt, és az, hogy bármikor kiállt értünk.


2023. ápr. 8. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ugye nem megint te vagy az elmebajos?

Nagyon sántít a sztori.


Most akkor teszetosza az új pasas, vagy a falhoz vágott téged? Egyébként az egyik szarból a másikba ugrottál, ha igaz a történet. De nyugodtan visszamehetsz az exhez, ha befogad és ha kapsz tőle úgy mint a fiú, mert neked izgalom kell, akkor köszönd meg önmagadnak! :)

2023. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hans Pötterman ***** válasza:
32%
Inkább örültél volna hogy cselekedett érted...
2023. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hansi(ka) ő az elmebajos nő, ne vedd figyelembe inkább, mert ki kell mosni a szemeid szappannal. :P
2023. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Akinagressziv a párjával se lesz különb.

A legtöbb pasi tesze tosza vagy egyszerűen semmit nem tesznek a nőkért.

Az agresszívek meg megint másik szélsőség sajnos. Ők mindent tesznek egy nőért de ha akarják meg is verik a nőt.

Nehéz ilyen után olyat találni aki férfinak néz ki egyáltalán.

2023. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#3

Jaa, nem "találkoztam" még vele. Biztos hogy nő? :D

2023. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, de annak adja ki magát ez tuti fix.
2023. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szakíts vele, ha szerinted unalmas és kész, de az ex egy baromállat, aki verekedéssel áll ki melletted.

Két véglet, középút számodra nincs?

2023. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ezt dobd ki, aztán menj vissza az exedhez. Legközelebb meg legalább saját magadnak ne hazudj! Nagyon is tetszett, hogy megverte azt, aki bunkó volt veled.
2023. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!