Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexben mindent bevállalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben mindent bevállalok, viszont a jelenlegi pasim kicsit konzervativ. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szóval jó vele lenni vaniliában, meg jól megvagyunk tényleg, egy intelligens, kiegyensúlyozott kapcsolat. Nekem a lételemem a jó szex, ami ugye nem csak ennyiből àll. Nagyon kreativ vagyok (voltam) az ágyban míg olyan partnerem volt aki erre teret adott. Kötöztem, uralkodtam, szabadban, kocsiban, liftben, erdőben, kilátóban, elöl, hátul, fejenállva, szájba, keményen, gyengéden, két pasival, csajjal is.. Tényleg mindenhogy szeretem és jó vagyok, beképzeltség nélkül. De a mostani pasim elintéz hetente, igaz két napig bejár, de akkor is több kell. Kicsit 'apuka' tipus a gyerek... Mit kezdjek vele??
2014. júl. 26. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2014. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Domina vagy, kötözd ki. :D
2014. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
HA az elején el is nyomod magadban, később egyre nagyobb gond lesz abból, h más típusú szexre vágytok.
2014. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele hogy kicsit tobbre vágysz, éreztesd hogy nem benne van a hiba csak nagyobb az étvágyad annál mint amilyen gyakran szokjátok és hogy lehetne kicsit változatosabb is. csak vigyázz hogy ne a pasi lelkébe taposs és azt érezze hogy nem elég jo és nem felel meg neked. szoval csak ésszel.
2014. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tarts egy pasit a vágyaidnak is:DDD
2014. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#2 pacsi...:D
2014. júl. 26. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Malicious Advice Mallard: Hugyozd le, a pisiszex megold mindent:D
2014. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy jó vele lenni vaníliában? :)
2014. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!