Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj neki az, hogy büszke vagyok a diplomámra?

Figyelt kérdés

4 hónapja jöttem össze a párommal.

Én diplomás vagyok, ő nem. Az elején szerényen érdeklődött, hogy elfogadom-e őt így, mondtam, hogy persze.

Utána pedig vájkált a múltamban, és számonkért, hogy mindkét exem diplomás, tényleg nem zavar-e, hogy ő nem. Megint megmondtam, hogy nem.

Azóta egyszer többet piszkál a témával, mindent támadásnak vesz, és akármilyen ártalmatlan mondatomba belelátja, hogy én cinikuskodok, lenézem, mert ő nem diplomás.

Mára eljutottunk odáig, hogy már ő szól be rám azért, mert egyetemre jártam, szerinte szánalmas, hogy 24 évesen volt az első munkahelyem, az egyetem nem olyan presztízsű, mint régen, az egyetemisták óriásbébik tulajdonképpen, stb.

Már szinte dühkitörés jött rá amiatt, hogy én büszke vagyok arra, amit elértem, és ő mondogatja, hogy ha én büszke vagyok és egót merítek a semmiből, ráadásul egy olyan semmiből, ami neki nincs meg, akkor nem tudja, hogyan fog működni hosszabb távon a kapcsolat, mert én vak vagyok olyan értékekre, amelyek benne megvannak, de egyetemet végzett soyboy-okban nincs.


Vajon ezeket komolyan gondolja, vagy a frusztráció jön belőle?

Érdemes megbeszélni, dolgozni rajta egyáltalán? Vagy semmi jövője?



2023. ápr. 8. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha különváltok. Ennek így nincs jövője.
2023. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Komplexusos és lehet irigy rád, én nem huznam vele tovább az időm még egy kicsit se. Lapátra tennem.
2023. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas a vergődése.Én ezt nem tűrném,hosszú távon valószínűleg elfajul majd a helyzet elég durva irányba.
2023. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Kasztrendszer
2023. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem youtuber a csávó? :D eddig 1 embertől hallottam a soyboy kifejezést csak azért
2023. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ennek mihamarabb véget vetni. Az egy dolog, hogy ebből most ilyesfajta veszekedések vannak, ez se egészséges, de egy ilyen ember feltehetően mást gondol a tanulás fontosságáról… és én pl. nem tudnék egy olyan emberrel közösen tervezni, aki szerint a tanulás, a tudás nem érték, mert valószínűleg ez gyermeknevelésnél is konfliktusforrás lehet.
2023. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Lehet a büfészakokra gondolt, létezik felesleges tudás de az még nem azt jelenti hogy magát a tanulást ítéli el.
2023. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, tenyleg nem fog mukodni ez a kapcsolat. De azert, mert egy kishitu kreten, ami nem egy ertekrend, hanem egy tulajdonsag.
2023. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Hát, ha nem vágtál fel előtte, meg semmilyen módon nem próbáltad azt érzékeltetni vele, hogy kisebb rendű, akkor részedről nincs semmi, amit meg kéne bánnod, vagy át kén gondolnod. Hogy megér-e vele egy beszélgetést, azt te döntsd el, te ismered. Lehet, hogy megnyílna, elmondaná, hogy ez zavarja, talán a miértet is, és idővwl túl tudnátok lendülni ezen. De könnyedén lehet, hogy nem. Minden azon múlik, mennyire tudtok kommunikálni, mennyire őszonte a viszonyotok, és milyen ember is ő veled szemben.
2023. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Na ezért nem ismerkedem nem diplomásokkal, mert előjön a frusztrációjuk.
2023. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!