Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy annyira büszke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy annyira büszke, hogy inkább tönkrevágja a párkapcsolatunkat? Bővebben

Figyelt kérdés
A (volt)barátom nagyon makacs. Múltkor összevesztünk egy apróságon, majd reggel érkezik tőle az üzenet, hogy részéről vége. Ismerem már, tudtam hogy ezt nem komolyan írta, hanem csak hirtelen felindulásból. Akkor 2 hét után én kerestem meg őt, hogy ez most mi? Mondta, hogy rengetegszer akart nekem írni, meg bocsánatot kérni, de a büszkesége nem engedte. Akkor kibékültünk, most ismét ez van. Összevesztünk egy apróságon, és lassan megint 2 hete nem keres, mert a büszkesége neki fontosabb. Jól van ez így??

2020. máj. 10. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek a sok kamu szakitas? Egyszer vege akkor vege, nem teketoriazunk... Sztem ne keresd, ha ilyen buszke magara vessen
2020. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyi esze van, akkor jobb is ha hagyod őt a fenébe.
2020. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, én is így gondolom.

Csak kicsit sajnálom, mert jól megvoltunk, szinte minden klappolt. De nyilván a személyiségét nem lehet/nem is akarom megváltoztatni.

Szerintem nagyon dühönghet magában, de akkor sem keres. Ezt ő szurta el...

2020. máj. 10. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag nem felnőtt szinten van. Minek vesztegeted rá az energiáidat...
2020. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem büszke csak képtelen elismerni ha bármi rosszat csinált.
2020. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindketten óvodás szinten álltok agyilag. A hapsi is, mert ilyen, de te is, mert ebben partner vagy.
2020. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy voltatok meg “jól”.

Ostoba és korlátolt.

Így akarod lélni az életedet?!

2020. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt a gyerekes durcogást nehéz elviselni hosszú távon.

Ne szidjatok, a saját hibájából tanul az ember, eljátszotta ezt 1-2-3 alkalommal, nem fogom keresni ezek után. Egy alkalom után még nem akartam kidobni az alblakon, adtam esélyt a változásnak, de nincsen.

2020. máj. 11. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam pár éve én is a nagy ő-vel. Kettő ilyen durcizas után feladva női büszkeségemet, én kerestem.. A harmadik eset után nem kerestem.. Három hónap múlva próbált keresni es magyarázkodni. Természetesen nem volt már visszaút.. Mindezt harminc x évesen. Menekülj...
2020. máj. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Apám egész életében ezt játszotta, anyánkkal is, velünk is.

Ne vesztegess több időt rá!

2020. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!