Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek egy végtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy végtelenül büszke embert?

Figyelt kérdés

A barátom annyira büszke, hogy ilyet én még nem láttam.

Lehet ezt valahogy jól kezelni/ fejlődni e téren? Vagy hosszútávon sem lesz ez jobb?

25N



2020. jún. 6. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Miben nyilvánul meg ez a fene nagy büszkeség?
2020. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Duzzogás ha valami nem úgy alaul, amit ő eltervezetett több napig is. Eléggé öntelt, csak az a jó munka amit ő csinál, munkahelyén és otthon is. Ha vitázunk is bármilyen apróságon, ő addig nem keres amíg én nem keresem előbb, függetlenül hogy kinek van igaza. 1x szakított is velem amiatt mert nem írtam neki időben vissza (wtf??) és akkor én írtam neki, hogy ez most komoly? akkor sem keresett 1 hétig, és akkor mondta is, hogy neki a büszkesége nem engedi hogy kuncsorogjon senkinek.
2020. jún. 6. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

A barátod nem büszke, hanem hülye. Az érzelmi inteligenciája a béka segge alatt van, ne pazarold rá az idődet!

Ez nagyon fárasztó, és érzelmileg megterhelő, ráadásul azzal, hogy behódolsz neki, mert ő "büszke" soha nem fogja ezt a gyerekes viselkedést abba hagyni.

2020. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is inkább gyerekesnek nevezném, de ő ragaszkodik a büszke jelzőhöz. Mert már mondtam neki, hogy ne viselkedjen óvodásként, mert azok szoktak pukkandi, és ő mondta hogy ez nem gyerekesség, hanem büszkeség.

De igen, nem tudom hosszútávon mennyire lehete elviselni egy ilyen embert. Mert még csak 5 hónapja vagyunk együtt, de ezzel a viselkedésével kikerget a vilgából.

Tudom, hogy nincs tökéletes kapcsolat, de na....ez már sok

2020. jún. 6. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem büszke, hanem egy hisztis kisgyerek.
2020. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a barátod nem büszke, hanem jogosultságtudatos, úgy érzi joga van téged lealázni, meg van győződve a saját felsőbbrendűségéről, gyakorlatilag manipulál azzal, hogy besértődik. menekülj amíg lehet, jobb nem lesz.
2020. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Vesztegetheted az idődet egy ilyen emberre, csak tudod az időnk véges...
2020. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Méghogy büszke?! :D Ugyan mire? Arra, hogy ilyen tapló? Mintha ő sz.rta volna a spanyol viaszt. Hagyd a fenébe. Majd ha mindenki elhúz mellőle, átértékeli a "büszkeségét".
2020. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
53%

Ez egy személyiségtípus.


Büszkeségnek becézik, de igazából legtöbbször csak hisztiből és gyerekes viselkedésből áll az egész.

Sajnos én is ilyen vagyok és a magam esetéből kiindulva, ez egy olyan dolog amin irtó nehezen lehet változtatni. Mivel egy tulajdonságról van szó, ami az emberbe egy jó ideje már bele van épülve, így nagyon nehéz elhagyni. Amint nem lesz "büszke" a viselkedése, legbelül szarul fogja magát érezni, hogy "behódolt" és oda a büszkesége.

Szerintem ez ilyen megszokod, vagy megszöksz szitu.

2020. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért beszéld ezt át vele, hogy ő hogyan látja ezt, igen mi hülyének látjuk de érdemes lenne ezt kibeszélni hátha jó irányba megy, de lehet, hogy nem fog persze.
2020. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!