Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfi miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért ennyire gyerekesen büszke? Mi hasznuk származik belőle, hogy ennyire nem képesek változtatni? Bövebben

Figyelt kérdés

A barátom szeret, ez biztos! De, gyakran összevitázunk azon hogy kinek mennyi beszélgetés, találkozás, együtt töltött idő lenne elegendő. Most is ez történt, kicsit összekaptunk, és mondtam neki hogy részemről ha ez igy marad hogy ő ennyire leszarja akkor vége. Ez a kijelentésem után szinte végigbeszélgettük a napot, komolyabb témákról is, hihetetlenül jó volt. De azóta megint nem keres, de biztos vagyok benne hogy büszkeségből, mert hogy azt gondolhatja hogy ezzel hogy "fut" valaki után hülyét csinál magából. De mondtam hogy ez nem ilyen, hanem hogy érdekli-e egyáltalán mi van velem, szeretné e még megmutatni hogy valóban akar és velem akar lenni és szán rám több időt, mert tudom hogy lehetne.

Vagy miért viselkedik sok férfi ennyire büszkén? Miért nem képesek egy kicsit megdolgozni amijük van?

Én 24N, ő 25F


2020. dec. 29. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Sztem ebben a te gondolkodasod gyerekes. Minden ember mas, van akinek kell a heti 3 talalkozas egesznap bujas beszelgetes, van akinek meg eleg az ha hebe hoba osszefuttok es ugy vagytok kapcsolatba. Ha a pasid nem ilyen és neked ilyen kell akkor nem ot kell atvaltoztatni hanem magadba kene rendberakni hogy te mit varsz el egy kapcsolattol stb... Ha ezek rendbe lennenek nem okozna gondot tovabb lepni es a kovit megkeresni
2020. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha neki ennyi a kapcsolati igenye akkor csakis eroltetes hatasara fog tobbet beszelgetni. Ennek lehet semmi koze a buszkeseghez.
2020. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz.


Érdemes lenne a kommunikációelméletbe kicsit belefolynod, hogy megértsd mi miért történik, miért zárkózik el.


Írok egy példát:


" ha ez igy marad hogy ő ennyire leszarja akkor vége "


Ha ezt te tényleg így tálaltad neki, akkor ez egy erőszak. Nagyon finom erőszak, de akkor is erőszak.



" De azóta megint nem keres, de biztos vagyok benne hogy büszkeségből, mert hogy azt gondolhatja hogy ezzel hogy "fut" valaki után hülyét csinál magából. "


Ami a tény egyenlőre, hogy ez a mondat a te gondolkodásmódodat tükrözi. Tehát megkérdezem, te indítottál-e azóta kommunikációt?

2020. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Többször mondta már hogy neki is rossz hogy ritkán találkozunk, ezt nem én erőltetem rá. 25 km-re élünk egymástól, szerintem ez nem távolság arra hogy egy-két hetente találkozzunk egyszer. Meg telefon is ugyanúgy van, videochat, de nálunk nincs semmi. Amúgy meg mondogatja hogy velem akarna lenni, meg úgy itt lenne most mellettem...
2020. dec. 29. 09:42
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

25 évesen 2 hetente találkozni szerintem nem kapcsolat 25km esetén.

Ebben a korban még úgy tombolnak a hormonok, hogy az a normális, ha pasi minden nap meg akarná d..ni a csaját. Ez nyilván magával vonna több beszélgetést is.

2020. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Meg azt mondta hétfőn kedden szerdán nincs semmi dolga, találkozzhatunk, de semmi jelentkezés azóta...gondolom ezt is csak úgy mondta. Sokmindent mond ami sosem történik meg.

Meg az is volt hogy majd karácsonykor találkozunk, azt is sokat mondogatta, mégse lett belöle semmi

2020. dec. 29. 10:14
 7/21 anonim ***** válasza:
20%

Gyakorlatilag te csak hisztizel.

"nincs semmi dolga, találkozzhatunk, de semmi jelentkezés azóta..."


Választottál időpontot? Nem. Nem mozdulsz semmire csak egyhelyben pörögsz mint a kemotoxos légy.

2020. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Barátnővel kihagyni a karácsonyi találkozászt, szerintem arra utal, hogy nem gondolja ezt ő komolyan.

Belegondolva, ha komoly kapcsolatom van, biztos adok valami apróságot a csajnak Karácsonyra. Ez jó ürügy áthívni vagy átmenni hozzá. És ez jó alkalom egykiadós karácsonyi szexre:)

2020. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amiket te írsz, teljesen rendben lenne 25 év házasság után, amikor már nagyon unjátok egymást. Szerintem itt csak te hiszed, hogy ez komoly kapcsolat.
2020. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%

Te vagy a gyerekes. Sőt, konkrétan gyerek vagy, aki csüng a másikon, mint gyerek az anyján.

Foglald el magad valamivel, ne állandóan másokon piócáskodj.

2020. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!