Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom uralkodó típus?

Figyelt kérdés
Tegnap napközben elmondta, min kell változtassak, a jellememen. Neki is vannak hibái, de nem mondom neki, mert csak vita lenne a vége.Eléggé makacs típus, szereti ha neki van igaza. Azt mondta nem engedi, hogy papucsot csináljanak belőle.

2023. ápr. 9. 07:26
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet formálni egy ilyen embert.Mintha az én hibáim fel lennének nagyítva, és ő meg semmiben nem hibázik. Ki mennyire tolerálja a kapcsolatában ezt?
2023. ápr. 9. 07:28
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Uralkodó nárcisztikus seggfej.
2023. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Szép lassan kezdett ez kialakulni. Ha valamit rosszul csinálok én duplán érezzem magam rosszul, de az ő hibái emellett elsikkadnak.
2023. ápr. 9. 07:39
 4/41 A kérdező kommentje:
Nyilván amiket mondott azon változtatnom kell, de valahogy minden kapcsolatomban nekem kelk változzak.
2023. ápr. 9. 07:41
 5/41 anonim ***** válasza:
43%

Ebben a papucsos dologban van valami.

Min kell változnod?

2023. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Ne legyek olyan heves hirtelen haragú. Önbizalomhiányos. Nyilván nem papucsot akarnék csinálni belőle, de egy kapcsolat alapja az alkalmazkodás.
2023. ápr. 9. 07:52
 7/41 anonim ***** válasza:
83%

Alkalmazz provokatív hozzáállást, ezzel zavard össze. Amikor ő hibázik, akkor mond, hogy: "Áh, semmi gond, csak hozod a formádat."; "Nem gond, tudod: én sokkal többet hibázok hozzád viszonyíítva."; "Ügyes voltál."; "Ne ízgasd magadat, ez nem hiba, de ha én hibázok, az már egyenesen katasztrófa".

Hátha észreveszi magát a h*e gondolkodásával.

2023. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a párod egy tahó. Nem fog változni, megsúgom. Az enyém is ilyen. Régen nem volt vele baj, most meg néha úgy beszél mint egy ronggyal. Most már máshogy viselkedem vele. Várom a következő alkalmat mert jól kiosztom, utána lepattanok, fuu de jó lesz látni 😄
2023. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyet simán ott kell hagyni.

Hatalmaskodjon a k*rva anyján :)

Nem vagy te pszichológus, hogy elviselj minden nyomorultat…meg még ingyen is..

2023. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is ilyen lett pár éve. Nem lehet megmagyarazni hogy O ilyen mert O meg van győződve hogy csak neki lehet igaza
2023. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!