Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok emiatt a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok emiatt a helyemben?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt és minden jól működik, nem rég költöztünk össze és tényleg azt érzem, hogy boldog vagyok mellette. Viszont a kedves, törödő, figyelmes és humoros oldala mellett van egy másik, amit nagyon nem tudok elfogadni. Határozott pasi, ami tetszik is benne, de nem tudja elfogadni, ha valamiről nekem nem ugyanaz a véleményem, mint neki. Eleinte állandóan vitatkozott velem vagy kinevetett, olyan is volt, hogy mások előtt lealázott a véleményem miatt, de mostanában eldurvult a dolog és ilyenkor szándékosan fájdalmat okoz pl.meghúzza a hajamat, beleüt a karomba (zsibbasztó), fájdalmasan rám csap, erősen a lábamra lép, tegnap pont az utcán sétáltunk, amikor ellent mertem mondani a véleményének és egyszerűen séta közben kigáncsolt. Milliószor rászóltam már, volt nagy veszekedésünk is emiatt és olyankor meg aranyosan odabúj hozzám, bocsánatot kér, de utána ugyanígy viselkedik. Hiába vannak szuper pillanatok meg nevetünk sokat, emiatt én kezdek kiábrándulni belőle, mert teljesen el akar nyomni és csak akkor jó meg szép minden, ha az van, amit ő akar, azt gondolom, amit ő és azt is csinálom. Tegnap este a gáncsolás után mondtam neki, hogy ez volt az utólsó alkalom, hogy bántott és kiköltözök, de közben tudom magamról, hogy képes vagyok bolhából elefántot csinálni és elbizonytalanodtam, hogy okos döntés-e emiatt szakítani, ha egyébként jól működik minden? Ezt a viselkedést 1 hónapja kezdte kb, szóval nem ilyen az eleje óta, bár előtte se viselte jól, ha valamit máshogy gondoltam, de csak szóban vágott vissza. Ti mit tennétek a helyemben?
2023. febr. 16. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
A helyedben vele maradnék. A saját helyemben nem. Ugyis vele maradsz mert izgi. Titeket irritál a stabil kapcsolat.
2023. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Neked ebben mi az élvezet hgy a másik fizikálisan bántalmaz? Ennyire nincs önbecsülésed? Miért hagyod hogy a párod megalázzon, és bántalmazzon? Szakíts vele, ennél csak jobb jöhet.
2023. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, nálam nem ez a jól működő kapcsolat definíciója, én nem tűrném ezt a viselkedést el.

Egy komolyabb beszélgetést talán nemérne, de ha nem állítja le magát, én biztos, hogy lelépnék. Ki tudja hová tud még ez a helyzet fajulni.

2023. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

de közben tudom magamról, hogy képes vagyok bolhából elefántot csinálni és elbizonytalanodtam, hogy okos döntés-e emiatt szakítani, ha egyébként jól működik minden?


Aranyosan odabújik utána? Hát egyem meg. Kár, hogy nem törte el a lábadat, utána is aranyosan odabújhatna hozzád a kis cukid.


Te amúgy normális vagy?Hogy terrorizál, kontrollál és fizikailag is bántalmaz, az neked a bolhából elefánt meg a jól működő párkapcsolat? Eszednél vagy, kislány??? Menekülj, amíg nem ököllel nyomatékosítja, hogy az egyetlen vélemény az, ami az ő véleménye.

2023. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül. Nem is értem te miért kérdezgetsz cselekvés helyett.
2023. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan kapni is fogsz rendesen, ha vele maradsz. Mit tennék? Szakitanek. Mi mást? 🤔
2023. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól működik minden, csak amúgy fizikálisan bántalmaz. XDd

10 év múlva meg mi lesz? Jól működik minden, csak veri a gyereket meg néha szexuálisan is bántalmazta őket. De amúgy jó férj… te beteg vagy

2023. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen alkalomnál otthagytam volna. Veled is baj van, ha te neked nem jön le, hogy ez nem normális viselkedés.
2023. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy? Nem tűnik fel, hogy ez egy tankönyvi példája a bántalmazó kapcsolatoknak? Próbál érzelmileg korlátolni, csak az a jó, amit ő akar. Akkor normális veled, ha úgy viselkedsz, ahogy neki tetszik. A fizikai része... Hogy merészel ilyesmit? Gondold végig, először hajhúzás, aztán zsibbasztó, aztán már kigáncsol... Mi lesz a következő? Ne legyél az, aki 2 év múlva újra itt fog kérdezni, hogy hogyan menekülhetne el két verés között.
2023. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szakítanék, hanem szakítottam is, hasonló helyzetben. Szimpőlán azért, mert nem vagyok lábtörlő.
2023. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!