Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 50 éves férfi valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 50 éves férfi valóban csak barátkozni akar a 28 éves csajommal?

Figyelt kérdés

A barátnőm pultosként dolgozik, sokszor késő estig. Azon a helyen is vannak törzsvendégek, tudok róla, hogy néhányan bepróbálkoznak nála mert nagyon szép és kedves is. Az ő hűségében nem is kételkedek. De van egy idősebb, 50 éves férfi akivel különösen megkedvelték egymást, rengeteget beszélgetnek, messengeren is, telefonon is. Sokszor bemegy hozzá ez a hapsi, főleg ha látja hogy épp nincs nagy forgalom ott bent. A csajom szinte rajong érte, az apját látja benne (a saját apja sosem foglalkozott vele). A pasi is elmondása szerint lányaként szereti. De nekem furcsa, hogy kedveskedik neki kisebb dolgokkal, visz neki kaját, születésnapján és névnapján virágcsokrot. Szervezett néhányszor mininyaralást egy tópartra több barátnak (5-6 fő), de ott is szinte kinyalta a seggét a csajomnak. Nem flörtöl vele de cukkolja, sokat nevetnek, vagy épp nagy komoly beszélgetésben vannak.

Persze tud rólam, normális velem de látom a szemén, hogy nem bír. Volt nemrég egy eset, hogy este egyedül volt bent a csajom a pultban és egy részeg barmot alig tudott kirakni. Félt, hogy visszajön, hívott is engem de aznap sajnos én is eléggé berúgtam és aztán mélyen aludtam, nem hallottam a hívását. Így azt az idősebb férfit hívta aki persze rohant azonnal, ott volt vele zárásig, majd haza is kísérte. Azóta meg inkább látom rajta az ellenszenvet.

A csajomnak próbáltam felhozni ezt, de szerinte csak barátkozik vele, lányának tekinti és különben is ő szinte már többet törődik vele mint én.

Amúgy is lassan hajlok a szakítás felé mert nem nagyon érzek nagy szerelmet a csajom irányába, még féltékenységet sem, de kíváncsiságból érdekelne ti mit gondoltok. Tényleg csak barátilag fontos az idősebb pasinak?



2023. ápr. 11. 19:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Minek menne annyit, ha acsajod munka után felmegy hozzá? Gondolkozz. :D
2023. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasas jól néz ki? Jól tartja magát?

Én valamiért őszinte leszek,nekik drukkolok.

Téged hidegen hagy a nő,részeg barom vagy,akire számítani sem lehet,állításod szerint nem vagy szerelmes,de azért húzod a lánynak az idegeit.Na meg az idejét.

Gondolom a férfi büszkeség nem engedné,hogy felszarvazzanak.

Nagyon-nagyon remélem összejönnek a korkülönbség ellenére is.

Sokkal jobban járna a lány egy olyannal,aki törődik is vele,nemcsak kihasználja testileg és érzelmileg is,mögötte pedig szerelem nincs.

2023. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Engem már nem érdekel kivel jön össze.

Nem egy nagy durranás az a pasi, biztos nem a külseje miatt van oda az exem érte.

2023. okt. 10. 10:00
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha szeretted is volna a csajt nem lett volna igénye másik pasi figyelmére. Mivel te nem szeretted, nyilvánvaló volt hogy van egy nagy hiány a kapcsolatban, amit ő másokkal pótolt. Ezért értelmetelen volt az egész kérdés. :D
2023. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Szakíts már vele,ennyire nem lehetsz önző,hogy rabolod az idejét!

Remélem,dugtak már egy jót!:D

2023. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Már májusban szakítottunk, írtam is akkor. Most valaki megtalálta ezt a kérdést és az ő válaszára reagáltam.
2023. okt. 11. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!