Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 50 éves férfi valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 50 éves férfi valóban csak barátkozni akar a 28 éves csajommal?

Figyelt kérdés

A barátnőm pultosként dolgozik, sokszor késő estig. Azon a helyen is vannak törzsvendégek, tudok róla, hogy néhányan bepróbálkoznak nála mert nagyon szép és kedves is. Az ő hűségében nem is kételkedek. De van egy idősebb, 50 éves férfi akivel különösen megkedvelték egymást, rengeteget beszélgetnek, messengeren is, telefonon is. Sokszor bemegy hozzá ez a hapsi, főleg ha látja hogy épp nincs nagy forgalom ott bent. A csajom szinte rajong érte, az apját látja benne (a saját apja sosem foglalkozott vele). A pasi is elmondása szerint lányaként szereti. De nekem furcsa, hogy kedveskedik neki kisebb dolgokkal, visz neki kaját, születésnapján és névnapján virágcsokrot. Szervezett néhányszor mininyaralást egy tópartra több barátnak (5-6 fő), de ott is szinte kinyalta a seggét a csajomnak. Nem flörtöl vele de cukkolja, sokat nevetnek, vagy épp nagy komoly beszélgetésben vannak.

Persze tud rólam, normális velem de látom a szemén, hogy nem bír. Volt nemrég egy eset, hogy este egyedül volt bent a csajom a pultban és egy részeg barmot alig tudott kirakni. Félt, hogy visszajön, hívott is engem de aznap sajnos én is eléggé berúgtam és aztán mélyen aludtam, nem hallottam a hívását. Így azt az idősebb férfit hívta aki persze rohant azonnal, ott volt vele zárásig, majd haza is kísérte. Azóta meg inkább látom rajta az ellenszenvet.

A csajomnak próbáltam felhozni ezt, de szerinte csak barátkozik vele, lányának tekinti és különben is ő szinte már többet törődik vele mint én.

Amúgy is lassan hajlok a szakítás felé mert nem nagyon érzek nagy szerelmet a csajom irányába, még féltékenységet sem, de kíváncsiságból érdekelne ti mit gondoltok. Tényleg csak barátilag fontos az idősebb pasinak?



2023. ápr. 11. 19:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

“A pasi is elmondása szerint lányaként szereti.”


Aha!


Nagy balek vagy.

Hosszú távra rendezkedik be.

Befektet és kivár.

Téged megtűr, mint egy kis lúzert. Biztosra megy.

A bnőd meg egy ribi, mert elfogadja.

Semmi sincs ingyen.

Eggyel többen vagytok ebben a kapcsolatban, mint kellene.

2023. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

“de aznap sajnos én is eléggé berúgtam és aztán mélyen aludtam, nem hallottam a hívását. Így azt az idősebb férfit hívta aki persze rohant azonnal, ott volt vele zárásig, majd haza is kísérte. Azóta meg inkább látom rajta az ellenszenvet.”


Vagy a diadalt: “hamarosan repülsz, kisbarátom!”

2023. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%

“és különben is ő szinte már többet törődik vele mint én.”


Na, látod! Ez a lényeg.

Neked kívül tágasabb.

2023. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Mondtam utána a hapsinak, hogy köszi hogy vetted a fáradtságot és ott maradtál vele zárásig. Rávágta rögtön, hogy neki ez nem volt fáradtság. Mondtam erre, hogy azt gondoltam mert látom vérebként vigyázol meg figyelsz rá (közben jól belenéztem a szemébe). Itt mintha vette volna a lapot mert mintha zavarba jött volna, egy pillanatra a szemembe nézett aztán elkapta.
2023. máj. 9. 18:49
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Bejön a csajodnak az érettebb gondolkodás, mondjuk melyiknek nem?...Bár azért a csajod részéről sem szép dolog, hogy miközben elvileg együtt vagytok flörtől az idősebb pasassal. Itt mindenkinek van vaj a füle mögött...lehet már meg is volt neki...
2023. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Üsd ki!
2023. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
55%
Nekem volt hasonló korkülönbséggel igazi jó barátságom. Nagyon hasonló volt a helyzet is, de egyikünk sem akart ennél többet. Mindennap órákat beszélgettünk, sokkal többet tudott rólam mint az akkori pasim vagy bárki más. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, szinte lelki társamnak tekintettem. Mindenki arra gyanakodott, hogy kavarunk egymással de sose volt ilyen, még puszit sem adtunk egymásnak a 10 év barátság alatt.
2023. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
27: 10 évig ilyen barátságban voltatok? Múlt időben írsz róla, miért lett vége?
2023. máj. 10. 22:25
 29/36 anonim ***** válasza:
Azért mert volt egy kapcsolat váltásom és az exem mindenkitől infókat akart szerezni rólam. Ő el is szólta magát valamiről és ezután a saját magam védelmében mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot aki jóban volt az ex-el is.
2023. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom, hogy alakult a dolog. Két hete nagyon összevesztünk a csajommal más dolog miatt de aztán higgadtan és lenyugodva megbeszéltük, hogy legyen vége. Viszont ma hallottam, hogy azóta az idősebb pasit se látni annyiszor az excsajommal. Azt gondoltam egyből rárepül majd, akkor ez most mi szerintetek?
2023. máj. 28. 15:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!