Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépnétek ki a házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépnétek ki a házasságból? Fontos, hogy tudja az igazat vagy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk kapcsolatban, 3 éve pedig házasok, nincs közös gyerek, hitel.. semmi.

A férjem kivételesen jó ember, de mint senki más, ő sem tökéletes. Közel 1,5 éve megromlott a házasságunk, szex szinte nincs is köztük, pár havonta 1x max. Szeretjük egymást, jól kijövünk, de mintha lakótársak lennénk.

Én viszont megismertem nem rég valakit, akivel sokat beszélgettem, megismertem, megszerettem. Nem miatta szeretnék kilépni a kapcsolatból, hanem magam miatt, de nem tudom hogy erről a harmadik félről illendő lenne-e említést tennem? Nem szeretném megbántani és megalázni a párom, ugyanakkor megérdemli az igazságot és talán így könnyebben el is engedne. Ti mit tennétek a helyemben?



2023. ápr. 12. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Az igazat.
2023. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Megalázni? Mégis mivel? A kapcsolatotoknak már rég vége volt, mielőtt ez az új illető fölbukkant az életedben, nem?
2023. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Inkább ne.mondd el. És legyen 2 hónapod, amikor a volt férjed még, az új meg már egy kicsit távol van. Mindkettőtől lépj hátrább, és akkor vizsgáld meg a szíved.
2023. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
#3: ennek mégis mi értelme?
2023. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Megmondod, hogy nem működik, és vége.
2023. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Hány évesek vagytok?

Férjed,ha ilyen jó ember, nagyon nehezen viselné- érthetetlen állna hozzá.És biztos lennél,hogy az újjal tökéletes lenne?

2023. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Szivem kinéztem egy uj kecot. Szeretnék elköltözni. Ez nem megy te is látod

Lehet lesz vkim lehet nem majd lesz valahogy de ezt én már nem szeretném. És pakol eljön kulonben több órás beszélgetés lenne teljesen feleslegesen.

2023. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 biztos, hogy nehezen viselné, ráadásul egyszer már elköltöztem emiatt 1 éve. 2 hónap után visszamentem, hogy újra megpróbáljuk, de nem változott semmi sem. Boldogtalan vagyok mellette mar hosszú ideje és nem látok más megoldást. Természtesen félek a döntésemtől, nem a másik fél miatt lépnék ki, egyáltalán nem is biztos hogy abból kialakulna komolyabb kapcsolat. Én 27/L, párom 36/F
2023. ápr. 12. 18:49
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Köszönöm, már azt hittem a barátomról van szó,mert az évszámok nagyon egyeztek.

De ő még csak 33 éves férfi.


Ha kihűlt,ha nem megy,akkor tényleg felesleges udvariaskodni.Egy életed van.

#6 voltam.

2023. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Hasonló helyzetben voltam. Én elmondtam az igazat. Jobb, mint valami gyenge kifogás. Azért legalább nem magát hibáztatta, hogy beleszerettem másba.
2023. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!